компютърна и нелинейна диагностика и оценка на състоянието на оранизма

  • 36 183
  • 61
Пускам тази тема с идеята, в нея всеки, който има информация за такъв тип диагностика, да сподели впечатления и евентуално координати на кабинети и лекари. Споделете какво представлява прегледа, колко време продължава, каква е цената и изобщо всичко, за което се сетите.
Виж целия пост
# 1
Аz пък да попитам това има ли не6то об6то с Computed Тomography (CT). ´такова са ми правили ама дали има не6то об6то с компютърна диагностика  newsm78
Виж целия пост
# 2
ще следя,че ми стана интересно  Blush
Виж целия пост
# 3
Аz пък да попитам това има ли не6то об6то с Computed Тomography (CT). ´такова са ми правили ама дали има не6то об6то с компютърна диагностика  newsm78
Не знам дали имат нещо общо... Thinking
Компютърната диагностика в единия й вариант, за който съм чувала, представлява нещо такова /цитирам мнение от един друг форум/:
"Казва се 'нелинейна диагностика'. В основата са разработки от руските космически програми. Лекарят в 29 п-ка работи с японска техника.
Слагаш си едни слушалки и хващаш в двете ръце два електрода. Както аз разбрах от обясненията, през организма се пускат импулси. Компютърът регистрира вибрациите на тъканите. В програмата е заложено как вибрират здравите тъкани и се прави сравнение. Машинката показва на цветен дисплей съответния орган и какво е състоянието му - има ли или няма увреждания. Хубавото е, че има заложени предложения за лечение, работи с 1500 медикамента и добавки. Например ако имаш инфекция - разпознава 72 (ако не бъркам) микроорганизма и предлага дали да е с антибиотик или нещо друго съответното лечение. Предлага традиционна или нетрадиционна медицина - зависи от случая."
Виж целия пост
# 4
пепи, не е това, което съм правила аz
Виж целия пост
# 5
Такааа, сега да ви споделя опита си:
Ходих на преглед в 29-та поликлиника, София. Всичко е така, както е описано в предния ми постинг. Прегледът трае 45 минути. Първо се прави анамнеза за оплакванията на клиента, минали заболявания, операции и т.н. После се слагат слушалките и се хващат електродите. Самото "регистриране на вибрациите на тъканите" от компютъра трае около 10-15 минути. След това лекарят разяснява данните и предписва съответното лечение.

Ето координати:
д-р Иван Маринчев
ж.к. Гоце Делчев
29-та поликлиника, 305-ти кабинет - зад асансьора
тел. за записване:  0888 517 203
                                02/ 958 24 48, вътр. 285
Виж целия пост
# 6
 Simple Smile
Виж целия пост
# 7
 Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Pepi, а каква е цената на прегледа, манипулацията?
Предварително ти благодаря
Виж целия пост
# 9
Цената на прегледа е 25 лева.
Виж целия пост
# 10
Има ли истина в този метод?
Виж целия пост
# 11
Има ли истина в този метод?
За мен лично има! Ако не смятах така, нямаше да бия път до София и да хвърлям пари за  преглед  Mr. Green. Но нека и други, които са за или против него, да изкажат мнение!
Виж целия пост
# 12
А някой чувал ли е за подобен кабинет, който се казва Грация М - там също използват компютърна диагностика и системи за нелинеен анализ, който е обяснен по-горе  - http://graciam.hit.bg
Похвалиха ми Никола Хлебаров от там, но се колебая дали да отида. Имам много проблемен хроничен синуит и се чудя дали дали биха могли да ми помогнат или е някаква измама.
Виж целия пост
# 13
Аз преди години водих брат си на такава диагностика във Военна болница. Ами....не сме доволни. Нито от лекаря, нито от лечението.
Виж целия пост
# 14
Има ли истина в този метод?
За мен лично има! Ако не смятах така, нямаше да бия път до София и да хвърлям пари за  преглед  Mr. Green. Но нека и други, които са за или против него, да изкажат мнение!

Аз само питам, че искам да отида. Може ли да напишеш дали откриват всичко и дали препоръчват някакво лечение или е само диагностика? Това всъщност ранна диагностика ли е?
Виж целия пост
# 15
Аз само питам, че искам да отида. Може ли да напишеш дали откриват всичко и дали препоръчват някакво лечение или е само диагностика?

...през организма се пускат импулси. Компютърът регистрира вибрациите на тъканите. В програмата е заложено как вибрират здравите тъкани и се прави сравнение. Машинката показва на цветен дисплей съответния орган и какво е състоянието му - има ли или няма увреждания. Хубавото е, че има заложени предложения за лечение, работи с 1500 медикамента и добавки. Например ако имаш инфекция - разпознава 72 (ако не бъркам) микроорганизма и предлага дали да е с антибиотик или нещо друго съответното лечение. Предлага традиционна или нетрадиционна медицина - зависи от случая."

Това всъщност ранна диагностика ли е?
Може да се нарече и ранна като се има впредвид, че може да се открие заболяване в много ранен стадий, дори предразположеност към него.
Виж целия пост
# 16
преди три години ходих с дъщеря ми във военна болница. прегледът беше по 42лв,познаха ни много неща. преди месец бяхме при д-р маринчев,прегледът траеше около час, беше само 25лв,препоръча ни сума ти лекарства/билкови/,обясни ни всички връзки между отделните заболявания,много сме доволни. но другите доктори въобще не вярват на тази диагностика и не и обръщат внимание.
Виж целия пост
# 17
Аз ходих миналата година на такъв преглед.Разликата бе,че ми сложиха само слушалки.С ръцете нищо не съм държала.
Тогава не знаех дали има нещо вярно,но последствие разбрах че почти всико-да не казвам силна дума'всичко'ми излезе на изследвания.Но след безброй лекари...
Откриват се и бактерии,възпаления,проблеми с гръбнака...

Нещото от което не бях доволна че там където ходих,нямаше лекар.Някакви руснаци.Та нямаше и предписано лечение-освен със сребърна вода.

Хубаво е това,че излизат заболявания,към които си зпредразположен.И такива -хронични.

Ще се възползвам от координатите ,които Пепи е дала.Благодаря!
Виж целия пост
# 18
Zdraveite... moje bi malko kusno pisha v tozi forum... Vleznah ot liubopitstvo...
Az samiat sum lekar i rabotia v 29ta poliklinika. D-r marinchev mi e pacient - (az sum mu lichen lekar). Dobri priateli sme otdavna. Izsledvaneto koeto pravi e dosta dobre opisano.... taka che niama da gi povtariam. Predi 2 sedmici se vurnah ot chujbina ot kudeto donesoh NOV aparat - edin za D-r Marinchev i edin za men. Razlikata ot staria (s koito toi raboti) e che programata e obnovena i ima dobaveni oshte okolo 300 scan-a. Osven tova aparata raboti na mnogo po-visoka chestoto i dostovernostta na izsledvaneto e veche 90-95% (za sravnenie staria aparat raboteshe sus 70-80% tochnost). Pisha vi samo informativno....
Izsledvaneto e BEZVREDNO. Protivopokazania ima samo za hora koito sa s Epilepsia i s pacemaker (na surceto). Taka sushto i za bremenni jeni. Ne zashtoto uvrejda ploda, za zashtoto izsledvaneto e dizainirano da se pravi na EDIN chovek, a pri bremennata izsledvame DVAMA!!! Tova e!
NE ISKAM DA OTNEMAM PACIENTI na D-r Marinchev - ne e kolegialno! No ako imate vuprosi - mojete da pishete na maila mi:
joshua@dir.bg

Jelaia na vsichki vi da ste zdravi!!!!

Dr. K. Svilenov
Виж целия пост
# 19
Стана ми интересно. Какво е усещането по време на изследването?
Виж целия пост
# 20
Радвам се, че има интерес към темата. Сега ще споделя с вас телефони за контакт с още един кабинет, в който се прави компютърна оценка на състоянието на организма:
02/ 937 68 47
инж.Петър Савов
Това, което имам като информация е, че прегледът струва 40 лв и можа да продължи до 3 часа. Желателно е записването да стане поне 3-4 дни предварително.
Виж целия пост
# 21
Има много неща, които нямат нищо общо с медицината и това, което описвате е едно от тях. Попаднах случайно на публикацията и тъй като знам начина на работа на тези т.нар. апарати твърдя, че е най пошла измама Laughing
Виж целия пост
# 22
Има много неща, които нямат нищо общо с медицината и това, което описвате е едно от тях. Попаднах случайно на публикацията и тъй като знам начина на работа на тези т.нар. апарати твърдя, че е най пошла измама Laughing
Бихме ли могли да получим малко по-конкретна информация относно пошлостта на този метод! Темата беше създадена с идеята, в нея да се коментира всичко за този вид диагностика, така че повече информация, би била от полза.
Виж целия пост
# 23
Слушалките не вършат никаква работа, те са за бутафория, на други места са заменени с електроди, а по-находчиви слагат и двете- прави впечатление за техническа сложност Laughing после се снема стандартна анамнеза и се стартира статистическа програма за логистичен анализ на връзка между непараметрични величини с предварително остановени връзки, напр. хипертониците са винаги предразположени към инсулт, а ако вече са имали съдов инцидент със сигурност имат проблеми с бъбреците (ако тук има статистици вече се заливат от смях или псуват, че не са се сетили първи, че може да правят пари от хипотези за връзка между явления). Накрая програмата ви изважда една ефектна снимка от атлас по анатомия, но това в никакъв случай не е вашето тяло и отбелязва т.нар. слаби места. Иначе тези руснаци, които някой е описал и тук, широко предлагат метода в лекарските среди и повечето сме запознати за какво става въпрос. Ако търсиш бърза печалба и не държиш на името си това е подходящ начин Money Надявам се да съм бил полезен.
Виж целия пост
# 24
Привет, много интересна тема  Simple Smile...имам проблем от дълго време и никой от лекарите при които сам ходила не ми казва какво ми е, а  само ми предписват антибиотици и ми казват ела другата седмица да видим как си....моя позната ми препоръча компютърна диагностика... ама нещо се съмнявам   Stop и реших да се поровя из нета и да разбера нещо повече... Sad ще се радвам на малко повече информация...нека някой който си е правил такава диагностика да ми каже след като са му казали какъв е проблема дали  са му помогнали  да го  реши...
Виж целия пост
# 25
...нека някой който си е правил такава диагностика да ми каже след като са му казали какъв е проблема дали  са му помогнали  да го  реши...
Аз си правих такава диагностика, но чисто профилактично. Казаха ми, че имам вътрешна разширена вена на единия крак, но все още не съм ходила при специалист на преглед.
Виж целия пост
# 26
Pepi111 какъв е смисъла да ходя на диагностика,  Sadтам не ти ли препоръчват лечение и да следят неговото развитие...на мен ми писна да ходя от кабинет на кабинет и все едно и също #Crazy...ако трябва след това да ходя на специалист да ми предписва лекарства струва ми се че пак се завъртам в същия кръг newsm78....много ми се иска ако има някъде където правят такава диагностика да има и специалист който да ми назначи лечение и да следи как протича ( нямам свободно време ...сутрин сам от 08.30 на работа до 18.30 тичам след това в къщи детето и мъжа ми ...с една дума лудница ) ...а между другото кой прави диагностиката там където си била ...не е ли лекар ?... моля ви девойки ако някоя е ходила на диагностика, там на място има лекар специалист който да назначи лечение, да следи за неговото развитие и най вече има резултат от лечението да ми пишете и даде координати  ....аз продължавам да се ровя из нета и да търся резултатно мнение...между другото попадам само на сайтове с различни видове диагностики, акопуктурна ( нещо такова била по китайска медицина ) попаднах на ирисова д-ка , на някаква термо д-ка и др.  #Crazy
Виж целия пост
# 27
Момичета здравейте, ровейки се 2 дена из кома мисля че открих нещо интересно Simple Smile ... но първо искам да отида и да проверя лично... дано да намеря време да се отскубна след работа  Praynig... но мисля да е тази седмица , че проблема ми не търпи  отлагане  вече... ако някои има интерес как е минала срещата ще е отговора...
Виж целия пост
# 28
Непременно пиши!
Виж целия пост
# 29

да, пиши
Виж целия пост
# 30
Привет момичета, обещах да ви разкажа на какво попаднах. И така ровейки се в нета попаднах на един сайт който ми се стори доста интересен и реших да се обадя и да отида на място до проверя как стоят нещата. На срещата с лекарката която работи на апаратурата разбрах, че след извършване на теста (диагностиката) и ако се установи проблем, се прави програма по мой избор с (лекарства от аптеката, хомеопатия или с натурални продукти – биологични добавки). Много ме впечатли факта, че поемат отговорността да следят през следващите месеци развитието на лечението, като в цената влиза: Първия тест и в следващите 3 месеца - всички консултации плюс 1-2 нови теста за проверка как върви лечението - ако има нужда да се направи своевременно промяна в програмата на лечение. Прозвуча ми доста логично това което чух и реших да опитам, тъй като моя проблем ме караше да се чувствам доста неприятно и не търпеше отлагане. Минах на теста (диагностиката), той е около 1,30 мин. – пълен тест на всички органи и системи в какво състояние са. От всичко което знаех за мен от предишните изследвания и лекари, някои неща се потвърдиха, а други  не ... но излезнаха и неща (сериозни) който не ми бяха открити до сега. Всичко ми се видя доста сериозно и започнах лечение по програма която излезна от ком. тест на база моите проблеми, трябваше да си избера с какво да се лекувам и с какво да започна. Аз категорично отказах лекарства и антибиотици. И като начало започнах с хомеопатия – (съгласих се защото бях чувала е много по-добре от антибиотиците) а след това ми добавиха и билки за стомаха ....Първите 2-3 дена не усетих някаква промяна, но след това болките започнаха да намаляват и вече 10-ти  ден се чувствам много по-добре.... е това е за сега... ако някой има интерес да пита...лек ден от мен  bouquet
Виж целия пост
# 31
Не е коректно диагностиката да  се определя като компютърна, доколкото и в бакалиите използват компютри. Нелинеина е само диагностиката с ОБЕРОН. Използват се електроди в по стари модели ОБЕРОН. ОБЕРОН 11 дори не стартира без слушалки. Те не са бутафория, както смята един господин. Заповядаите в кабинет Гразция, бул. Скобелев 77, до Руски паметник
Слушалките не вършат никаква работа, те са за бутафория, на други места са заменени с електроди, а по-находчиви слагат и двете- прави впечатление за техническа сложност Laughing после се снема стандартна анамнеза и се стартира статистическа програма за логистичен анализ на връзка между непараметрични величини с предварително остановени връзки, напр. хипертониците са винаги предразположени към инсулт, а ако вече са имали съдов инцидент със сигурност имат проблеми с бъбреците (ако тук има статистици вече се заливат от смях или псуват, че не са се сетили първи, че може да правят пари от хипотези за връзка между явления). Накрая програмата ви изважда една ефектна снимка от атлас по анатомия, но това в никакъв случай не е вашето тяло и отбелязва т.нар. слаби места. Иначе тези руснаци, които някой е описал и тук, широко предлагат метода в лекарските среди и повечето сме запознати за какво става въпрос. Ако търсиш бърза печалба и не държиш на името си това е подходящ начин Money Надявам се да съм бил полезен.
Виж целия пост
# 32
Не е коректно диагностиката да  се определя като компютърна, доколкото и в бакалиите използват компютри. Нелинеина е само диагностиката с ОБЕРОН. Използват се електроди в по стари модели ОБЕРОН. ОБЕРОН 11 дори не стартира без слушалки. Те не са бутафория, както смята един господин. Заповядаите в кабинет Гразция, бул. Скобелев 77, до Руски паметник
Явно се занимавате с това. Може ли да разясните принципа на работа на тези апарати!
Виж целия пост
# 33
Пове4е информация в catalog.bg кабинет по холистична медицина Грация М
Виж целия пост
# 34
Аз ходих преди 2 години на такъв преглед, струваше 45лв. Срещу теб насочват един лъч и ти определяш кои части на тялото искаш да ти гледат и по-специално към какви болести си предразположен, изкарва ти принтера снимки със застрашените участъци в тялото и примерно места, където е започнал някакъв болестен процес, здравите места ги оцветява в жълти триъгълници, засташените в червени обърнати надолу, а ако има болест с черни точки!!Общо взето, точна машинка, аз моите проблемни места си ги знаех, а и тя не показа нещо по-различно! Можеш също така да разбереш дали си застрашен от депресии, маниии, шизофрении и т.н!
Този кабинет се намира срущу ВМА, в една уличка, лекарите са обучени в Москва, цялото семейство отидохме на преглед, и при мен , майка ми и брат ми имахме черни точки на жлъчката , лекарката ни каза, че  явно ни е така генетично , но ние преди не  го знаехме, жлъчката ни е прегъната и на тримата, не е болест, но се оцвети в черно! лекарката каза, просто, че трябва да избягваме мазното с тази прегъната жлъчка, т.е да спазваме някаква диета!!И така, прегледа продължава около час, доста интересно ми беше!!!

Ето и сайта на кабинета, където ходих аз http://www.medlogis.com/   
Виж целия пост
# 35
Във връзка с това дали наистина показва вярно този апарат, аз мисля, че показва вярно,
в София има една жена, викат и жената-скенер, след този преглед месец по-късно отидох и при нея! Тя по рождение скенира човешкото тяло за болести и вижда всичко, ами колкото и налудничево да ви се струва, нейните думи и думите на лекаря от компютъра се покриваха едно към едно, без нито една съществена забележка! Страното е, че по време на нейния преглед, имаш чувството, че по теб преминава напрежение!!Та тя не е шарлатанка, много известни хора ходят при нея!!!
Просто споделих за тази жена извън темата, защото всичко съвпадна с компютъра !!
И  пак повтарям ,смятам, че тези нелинейни  методи на диагностициране  са много точни!!
Виж целия пост
# 36
В няколко труда по народопсихология на българина издателство на БАН подробно се обяснява склоността на нашия народ да вярва на шарлатани. За съжаление това ни е донесло доста неприятности в исторически план. А този господин Руси Русев уби рибата. Кабинет грация М по холистична медицина. Интересно като в него няма хора с медицинско образование. Руси Русев- не се знае какво образование има, но външния вид е интересен, проф. д-р Иван Топузов- хубаво, но кратката справка, която си направих труда да направя във ВАК сочи, че човека е хабилитиран по специалност 05.07.05, Педагогика- Теория и методика на физическото възпитание- интересно откога учители по физкултура им се позволява да лекуват! И накрая инженер-химик, е поне за Никола Хлебаров съм чувал и доста положителни неща, но едно пиле пролет не прави. Няма да забравя да направя справка в РЦЗ за дейността на кабинета и ако не е регистриран ще пиша и за резултатите от проверката. И един въпрос чета за жената-скенер, а има ли жената-ехограф или мъжа-рентген или може би жената-ендоскоп Joy
Виж целия пост
# 37
Май и за този Хлебаров не са толкова хубави нещата, току що установих, че и той е нагъл самозванец, който се нарича академик, но не фигурира в никой от списъците на редовните или дописни членове на академията на науките  newsm78 newsm78 newsm78
Сигурно е академик в негова лична алтернативна холистична академия Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 38
запис
Виж целия пост
# 39
има ли някакви новини по темата, заинтригувахте ме, Doctor41 - също, ако и вие имате новини, моля споделете ги
Виж целия пост
# 40
Някой знае ли къде се прави компютърна диагностика във Варна?
Става въпрос за такава каквато се говори в темата. Иначе във Варна има на много места скенар компютърна диагностика.

Интервесува ме тази Оберон диагностика или както и да се нарича по друг начин.
Виж целия пост
# 41
Радвам се, че има интерес към темата. Сега ще споделя с вас телефони за контакт с още един кабинет, в който се прави компютърна оценка на състоянието на организма:
02/ 937 68 47
инж.Петър Савов
Това, което имам като информация е, че прегледът струва 40 лв и можа да продължи до 3 часа. Желателно е записването да стане поне 3-4 дни предварително.

Само не разбрах, как един инженер ще прави оценка за състоянието на организма. Не трябва ли за да поставяш диагноза да си поне лекар? А този човек изписва ли лекарства, защото според мен това вече си е подсъдно?
Виж целия пост
# 42
Бях при д-р Маринчев. Най много ме наклони това да отида точно при него за тази диагностика това че някой беше казал тук че му донесли нова програма която давала около 90% точност. И доволните писали тук и там също ми повлияха.

А в действителност останах страшно разочарована. През цялото време ми рецитира някакви наизустени неща, не позолява да му бъдат завани въпроси. Пълни главата на пациента с излишна информация, а за това което го интересува пациента не остава време да пита.

А преди самото изследване ме разпита съвсем подробно за около 20-30 болести и състояния дали ги имам, като едновременно с това човъркаше тук там нещо с мишката. От къде да знам аз че не е настроил нещо.

Изписа ми някаква рецепта с около 5-6 неща. Накрая го питах - Тези продукти има ли ги навсякъде?
Два пъти ми повтори че долу в аптеката на поликлиниката ги има и не ми отговори по принцип има ли ги в аптеките.
Изписва човека разни неща като аптеката е заредена със всичко което може да изпише програмата и д-р Маринчев взима явно процент от продажбата на тези продукти.
Виж целия пост
# 43
Радвам се че има толкова коментари което показва че има интерес и същевременно недостатъчно информация за това изследване.... Ето един сайт който накратко обяснява нещата:
www.nls-diagnosis.com

Кратък коментар до НОМЕР 23:
Разбирам недоверието ти.... все пак сме българчета и сме свикнали да ни лъжат и тъпчат.... Но преди да правиш изказвания от рода на това че всичко е статистик - порови се малко в Нет-а и виж че тази апаратура се ползва в страни като ГЕРМАНИЯ, АНГЛИЯ, ФРАНЦИЯ, ГЪРЦИЯ .... и няма смисъл да изреждам... Няма смисъл и да казвам че от 10 месеца някои от здравните каси в ГЕРМАНИЯ ЗАПЛАЩАТ това изследване като част от профилактичната програма на населението!!!! Така че уважаеми номер 23 .... малко повече информациа посъбери преди да правиш радикални изявления! ОК?
Виж целия пост
# 44
Радвам се че има толкова коментари което показва че има интерес и същевременно недостатъчно информация за това изследване.... Ето един сайт който накратко обяснява нещата:
www.nls-diagnosis.com

Кратък коментар до НОМЕР 23:
Разбирам недоверието ти.... все пак сме българчета и сме свикнали да ни лъжат и тъпчат.... Но преди да правиш изказвания от рода на това че всичко е статистик - порови се малко в Нет-а и виж че тази апаратура се ползва в страни като ГЕРМАНИЯ, АНГЛИЯ, ФРАНЦИЯ, ГЪРЦИЯ .... и няма смисъл да изреждам... Няма смисъл и да казвам че от 10 месеца някои от здравните каси в ГЕРМАНИЯ ЗАПЛАЩАТ това изследване като част от профилактичната програма на населението!!!! Така че уважаеми номер 23 .... малко повече информациа посъбери преди да правиш радикални изявления! ОК?

Здравейте според вас диагностиката с Оберон и с Метарон дава ли  информация за гръбнака.
Някъде бях чела че била най вече за вътрешни органи, на голям процент достоверност за гръбнак примерно не може ло да се вярва.
Вие как мислите?

Надяванм се ще се абстрахирате от изказването ми за д-р Маринчев.
И се надявам да ми отговорите разбира се при желание от ваша страна!
Виж целия пост
# 45
Здравейте, момичета! Много ме заинтригува темата и реших и аз да си направя такава диагностика. Но моля Ви за съвет къде да я направя в София! Някой да ме насочи....
Предварително Благодаря!
Виж целия пост
# 46
Във връзка с това дали наистина показва вярно този апарат, аз мисля, че показва вярно,
в София има една жена, викат и жената-скенер, след този преглед месец по-късно отидох и при нея! Тя по рождение скенира човешкото тяло за болести и вижда всичко, ами колкото и налудничево да ви се струва, нейните думи и думите на лекаря от компютъра се покриваха едно към едно, без нито една съществена забележка! Страното е, че по време на нейния преглед, имаш чувството, че по теб преминава напрежение!!Та тя не е шарлатанка, много известни хора ходят при нея!!!
Просто споделих за тази жена извън темата, защото всичко съвпадна с компютъра !!
И  пак повтарям ,смятам, че тези нелинейни  методи на диагностициране  са много точни!!

моля те кажи къде е тази жена и как мога да отида на преглед при нея жената-скенер
в безисходица съм
задушавам се вие ми се свят и немогат да ми  открият от какво точно е
плииз!!!
Виж целия пост
# 47
Във връзка с това дали наистина показва вярно този апарат, аз мисля, че показва вярно,
в София има една жена, викат и жената-скенер, след този преглед месец по-късно отидох и при нея! Тя по рождение скенира човешкото тяло за болести и вижда всичко, ами колкото и налудничево да ви се струва, нейните думи и думите на лекаря от компютъра се покриваха едно към едно, без нито една съществена забележка! Страното е, че по време на нейния преглед, имаш чувството, че по теб преминава напрежение!!Та тя не е шарлатанка, много известни хора ходят при нея!!!
Просто споделих за тази жена извън темата, защото всичко съвпадна с компютъра !!
И  пак повтарям ,смятам, че тези нелинейни  методи на диагностициране  са много точни!!

моля те кажи къде е тази жена и как мога да отида на преглед при нея жената-скенер
в безисходица съм


задушавам се вие ми се свят и немогат да ми  открият от какво точно е
плииз!!!


сияна, регистрирай се и ще ти пратя  на лични нейн телефон, защото не е позволено да се прави реклама в този сайт

Виж целия пост
# 48
somebody, аз мога ли да се наредя за координати  Blush
Виж целия пост
# 49
 Rolling Eyes
mislq 4e yspqx da se registriram
e-maila mi e swesi@abv.bg
Виж целия пост
# 50

Какво прави жената скенер в тая тема, все още съм добре със зрението и виждам че темата се казва  "компютърна и нелинейна диагностика и оценка на състоянието на организма".
Виж целия пост
# 51
Някой знае ли къде във Варна мога да си направя нелинейна диагностика с апарата Оберон Rolling Eyes
Виж целия пост
# 52
Някой знае ли къде във Варна мога да си направя нелинейна диагностика с апарата Оберон Rolling Eyes

По принцип Има при доктор Верославов. Но не ти го препоръчвам
Виж целия пост
# 53
Re: компютърна и нелинейна диагностика и оценка на състоянието на оранизма
Виж целия пост
# 54
Имам и аз един въпрос-казаха ми,че в Плевен има лекар,който поставя диагноза
чрез ирисова диагностика.Бил много добър.
Някой има ли преки впечатления и знае ли името му?
Виж целия пост
# 55
Може ли и на мен телефона и адреса на "жената-скенер". Предварително благодаря. Ако желаете може да ми го пратите на мейла tatko.to@abv.bg.
Виж целия пост
# 56
Здравейте, попаднах на един сайт на кабинет за такава компютърна диагностика Оберон - www.oberon-bg.com. Исках да попитам дали някой е ходил там и какви са му впечатленията. Информацията на сайта обеснява доста добре как работи апарата и това ми вдъхна доверие в този кабинет, но все пак да попитам.

Благодаря предварително и лек ден на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 57
Оказа се, че мой познат е посетил кабинета на oberon-bg.com и сподели много положителни впечатления. Обадих се и си запазих час за диагностика. Бяха много любезни! Да видим какво ще стане на самата диагностика.
Виж целия пост
# 58
minaliq mesec posetih kabineta na www.oberon-bg.com,mnogo sum dovolna,poznaha mi vsi4ko,doktorite sa mnogo dobri,maja mi sashto ostana dovolen
Виж целия пост
# 59
Виждам, че не е писано тука от доста време, но темата съвпада с това което търся, няма нужда от нова..

И това е мнения за диагностика с Oberon. Видяли сме се в чудо със свекърва ми- никой не може да каже какво и е, а не е добре жената. Симптомите обаче са общи, като неразположение, замаеност, неспокойство, скокове в кръвното и др.

Има ли някой ходил на такава диагностика преди време и да може да ми каже дали е имало смисъл, т.е. след диагностиката дали са го насочили към правилния специалист, така че да се разбере проблема или направи проблема са открили....

Мерси   bouquet
Виж целия пост
# 60
Виждам, че не е писано тука от доста време, но темата съвпада с това което търся, няма нужда от нова..

И това е мнения за диагностика с Oberon. Видяли сме се в чудо със свекърва ми- никой не може да каже какво и е, а не е добре жената. Симптомите обаче са общи, като неразположение, замаеност, неспокойство, скокове в кръвното и др.

Има ли някой ходил на такава диагностика преди време и да може да ми каже дали е имало смисъл, т.е. след диагностиката дали са го насочили към правилния специалист, така че да се разбере проблема или направи проблема са открили....

Мерси   bouquet



Метатрон е по новата версия. Имам впечатление от преди две години от няколко посещения на Оберон и Метатрон. Най верните неща ми каза един доктор обща медицина с Метатрон от София май беше 20 ДКЦ ама му забравих името......беше нещо Свилен или Свиленов. Ако се потърси в интернет вероятно ще излезе.
И все пак това е само за обща предствава всичко трябва да се провери после по познатия начин.

А и дори и най добрия Метатрон не може да даде на 100% всичко. При възможно най добрата версия точността е до 85-90%
Виж целия пост
# 61
Vanina мерси много за мнението. Разбирам, че няма да кажат какво и е, но поне да ни насочат накъде да търсим. До сега все по невролози я пращаха и 1 година стана вече- нищо. Явно трябва да се потърси нещо алтернативно, което да помогне поне за това какъв специалист да търсим. Ако си спомниш доктора ще съм много благодарна. Аз иначе ще потърся по инфото, което си пратила в интернет. Много благодаря, направо в чудо съм се видяла   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия