Дали е гладна?

  • 320
  • 2
Нещо става - бебка е на 24 дни, от 3 дни е особено раздразнителна, след храненето сутрин в 6 изобщо не иска да спи или се приспиваме дълго, след което дремва 30 мин. и пак се буди. Върти главичка и иска да суче. Въпреки 3 часовия режим, който се опитвам да спазвам, сутрин в последните дни сякаш огладнява повече, така че ядем на 2- 2,5 часа. Чудя се дали и истига кърмата???Започнах да и давам и от двете гърди. Утре сме на първа консултация.
Според Вас дали проблема е, че е гладна и възможно ли е преди обяд да огладянва по-често отколкото следобед?
Виж целия пост
# 1
Давай и да хапва когато тя поиска, аз никога не съм спазвала режим.Бебето само си прави такъв.Също така никога не приспивам, когато си покаже, че вече му се спи тогава го слагам, без люлеене, песни и прочее. Моят син е на 6  месеца и го кърмя на 2-2.5 часа, но като го видя , че се нерви и нищо друго не помага- давам цица Grinning.Успех.
Виж целия пост
# 2
Така както го описваш ми прилича на пъвият ви скок в растежа. Слагай бебчето на гърдата когато поиска, така само ще увеличиш количеството кърма. Ти пий повече течности и сутрин може да хапваш овесени ядки. Можеш да прочетеш повече инфо ТУК
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия