Нурофен и кърмене?

  • 9 191
  • 9
Нещо ми е доста зле... уж бях болна преди две седмици, пък сега ме повали пак грипа... преди две седмици GPто каза да пия Нурофен, но тогава не ми беше зле и го пропуснах...
Мога ли да го пия докато кърмя? Някой да си пази листовката?
Ако някой си я пази, моля да погледне... кога ли ше се науча да не хвърлям подобни неща  ooooh!
Виж целия пост
# 1
Пише да не се взима през последния триместър на бременността, за кърменето няма нищо, освен да се консултирате с лекар ако кърмите Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Нещо с парацетамол - Фервекс, Колдрекс и т.п.
Виж целия пост
# 3
специално за Нурофен съм говорила с лекар за това дали може да се пие по време на кърмене. той каза 'може'. аз го пия от време на време като не се чувствам добре
Виж целия пост
# 4
да, може
Виж целия пост
# 5
Цитат на: kiki27
Пише да не се взима през последния триместър на бременността, за кърменето няма нищо, освен да се консултирате с лекар ако кърмите Rolling Eyes

Супер си! Благодаря Кики! Имам и позволението на лекар, така че пия смело....
Виж целия пост
# 6
А Осцилококцинум може ли? На мен ми го препоръчаха като много подходящ за кърмачки като бях болна
Виж целия пост
# 7
Осцилококцинум може, както и всякаква хомеопатия. Но ако е нещо, което се дозира специфично - след консултация с хомеопат.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: boo
Осцилококцинум може, както и всякаква хомеопатия. Но ако е нещо, което се дозира специфично - след консултация с хомеопат.


Мерси за отговора. да, за нещо по-специално ясно.
Виж целия пост
# 9
Мисля, че няма проблем , защото аз давам на Ники Нурофен в момента заради зъбите. Така че би трябвало да е ок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия