Благотворителна кампания

  • 644
  • 6
ТУК можете да прочетете за какво иде реч. Помолиха ме да го разпространя. Нека модераторите го преместят, ако не е за отделна тема. Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
ТУК можете да прочетете за какво иде реч. Помолиха ме да го разпространя. Нека модераторите го преместят, ако не е за отделна тема. Благодаря  bouquet

що,тука му е мястото,нека си стои Hug
Виж целия пост
# 2
Нека да обясня малко повече, че не всеки има време за четене. Допреди няколко месеца, преди да стана мама и да се заседя пред този форум, аз работех във фондацията-организаторка и можете да ме питате всичко за кампанията Да даряваш е чудесно и за конкретния апел в помощ на децата с увреждания. Става дума този път не за децата в домовете, а за децата, отглеждани от героични родители. Една от майките каза, че да гледаш такова дете се иска много любов и търпение. Така го каза, от това се започва, но не е само това. Обикновено единият от родителите се посвещава на детето, не ходи на работа, никъде не ходи. Децата посещават дневни центрове е там полека постигат все повече, развиват способностите, талантите си и усещането се за успех! Тези семейства рядко попадат в полезрението на благотворителите, а те заслужават! Така почнахме миналата година нашия апел Вълшебен ден за болно дете. Събрахме малко над три хиляди и петстотин лева и с тях "купихме" 118 дни на екскурзии до забележителности, празненства с барбекю, рисуване и забавления, конна езда на деца и семействата им в София, Банско, Казанлък и Плевен.
С новият апел ни се иска поне да удвоим вълшебните дни. Децата вече са си ги пожелали - конна езда, нощ в палатки, посещение на манастир, плажове и басейни.
Всеки може да помогне по лесен начин - с дарение онлайн или по банков път, а може и да се запише за дарител всеки месец с малка сума. Всичко това ще откриете на www.kampaniata.org, а ако то е недостатъчно - питайте мен, ваша
Елица
Виж целия пост
# 3
Много хубава кампания, чудесно е това, което правите  Hug
Има ли как да се дарят пари от чужбина? С Paypal например?
Виж целия пост
# 4
все още от чужбина може да се дари само по банков път. Готвим съвместно с булбанк по-лесна възможност за даряване. Благодаря за интереса!!
Виж целия пост
# 5
Здравейте! От вас  разбирам за Сдружение "Приятели" в Горна Оряховица. Още днес ще се свържа с тях, за да разбера с какво ,освен с дарение ,мога да помогна. Мерси за информацията!
Виж целия пост
# 6
Чудесно, Тиха вода!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия