Бисквитка в млякото?

  • 4 557
  • 55
Може ли на бебе на 1 месец да се сложи бисквитка в млякото? newsm78
Имам приятелка,чието бебе не се нахранва само с млякото,и иска да пробва с бисквитка в него... Thinking
Аз започнах да давам бисквитки след третия месец.
Виж целия пост
# 1
А стига!!! Доживях и такъв въпрос #Crazy Ми да му дава повече грамаж мляко! Просто е! Иначе може и филия да му дава.......
Виж целия пост
# 2
Аз сложих чак след шестия  месец едни чичи бейби . Ама май имаше едни бишкоти специални за по- малки бебета  се сещам ама как се казваха нямам спомен.
Виж целия пост
# 3
 Малиииии,егати ужаса.НЕ!
Виж целия пост
# 4
Аз знам за друг случай - на бебе от малцинствата на същата възраст му слагат в едното шише "сок" от буркана с кисели краставички, а в другото шише - боза...
Виж целия пост
# 5
Бисквитките съдържат глутен, а той трябва да се избягва поне до 6-ти месец. На едномесечно бебе - само мляко.
Виж целия пост
# 6
и солетки..............

бе вие нормални ли сте?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

една циганка в шейново нахрани новороденото си бебе със супата, дет дават на родилките....
Виж целия пост
# 7
  Laughing hahahaможе и кюфтенце и печена сланинка с малко хляб  smile3532 smile3532 smile3532 doh
Виж целия пост
# 8

една циганка в шейново нахрани новороденото си бебе със супата, дет дават на родилките....

Това и аз съм го виждала, ама бебето беше на три месеца. Все пак почти паднах като видях как майка му му наливаше супата в устата Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 9
  Laughing hahahaможе и кюфтенце и печена сланинка с малко хляб  smile3532 smile3532 smile3532 doh

Направо едно кокалче да си го огризка... hahaha
Виж целия пост
# 10
Това и аз съм го виждала, ама бебето беше на три месеца. Все пак почти паднах като видях как майка му му наливаше супата в устата Shocked Shocked Shocked

на три месеца цигането сигурно фъстъци е ядяло....
Виж целия пост
# 11
Има специални бисквитки за бебета,всъщност не се казват май точно бисквити,а бишкоти.Доколкото си спомням,са на Плазмон.има ги и във вид на прах,като в кутия от АМ.Нека погледне приятелката ти в някой детски магазин! PeaceНе съм сигурна обаче,че стават за такова малко бебе.
Виж целия пост
# 12
на три месеца цигането сигурно фъстъци е ядяло....

и ракия лющило  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 13
тази дама спечели място в моя подпис с този въпрос!
Виж целия пост
# 14
тази дама спечели място в моя подпис с този въпрос!
Извинявай,но не мислиш ли,че е прекалено,нищо лично,но все пак  bouquet.Момичето пита,явно си мисли,че ще получи адекватни отговори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия