За Peg Perego-Venezia или Uno

  • 1 490
  • 12
Здравейте,мами!
Аз също търся количка за бебка,която е на 2 месеца и съм се насочила към Пег Перего.Изчетох доста мнения за различни модели-ария,плико,чентро.Чудих се между Плико Комплето и Чентро,но пък много искам да гледам бебка, да е обърната към мен и да може да се слага покривалото и да се изправя облегалката,но при тези модели не може.За това се чудя сега между Венеция и Уно.Някой ползвал ли е тези колички?Моля ви дайте мнения, съвети, снимки!
Виж целия пост
# 1
Здравей! Аз имам Венеция и съм страшно доволна. За 1,1г. експлоатация дори не се е разкърцала, както повечето колички, страшно лесно се сгъва и разгъва, моето дете е доста едричко, но се събира все още в нея. Определено няма да съжаляваш, ако си я вземеш.
Виж целия пост
# 2
Здравейте,мами!
Аз също търся количка за бебка,която е на 2 месеца и съм се насочила към Пег Перего.Изчетох доста мнения за различни модели-ария,плико,чентро.Чудих се между Плико Комплето и Чентро,но пък много искам да гледам бебка, да е обърната към мен и да може да се слага покривалото и да се изправя облегалката,но при тези модели не може.За това се чудя сега между .Някой ползвал ли е тези колички?Моля ви дайте мнения, съвети, снимки!


Разликата между Венецията и Уното е само във вида на гумите. Венецията е с двойни малки гуми, а Уното с единични - големи.
Големите гуми са по - подходящи за лоши пътища (градинки, полянки, плажове и др.), а малките са подходящи изключително за градски условия.
Виж целия пост
# 3
Заповядай  Hug, снимки   http://www.vitodesimone.com/content/view/18/28/  ,http://www.vitodesimone.com/content/view/19/29/
Понеже първоначално си харесала и Плико Комплето, Праметето е със същото шаси като нея а като се преобразува става Плико, и първоначално също може бебчето да е към теб. Разгледай сайта и ще ти стане ясно.
Виж целия пост
# 4
Аз този сайт съм го разгледала много подробно.Искаше ми се да науча нещо повече от вашия опит-в смисъл ако сте ги използвали вие или ваши близки или сте ги видели на живо.
На мен ми харесват повече цветовете на Уно, но пък с тези гуми  Tired
didoncho, твоята какъв цвят е?Доволна ли си от тапицерията?
Виж целия пост
# 5
Аз имах Венеция и я ползвах плътно 2 г. и 3м.
Страхотна количка ,широка,достатъчно дълга и лека ,голям кош,събиращ много багаж .Единствено като незначителни "недостатъци" мога да посоча това,че малко трудно се кара по разбити улици в сравнение с количиките с по-големи гуми и другото е,че покривалото не беше много високо ,но сега гледам,че на новите модели са го удължили и количката става по-плътно затворена зимата.А и страхотни десени са направили.

Уно също ми хареса,но доколкото видях големите гуми не са въртящи и при обърнато положение може би ще е малко трудно да се бута,но пък се свиква ,аз сега на лятната съм ги застопорила и се справям .
Виж целия пост
# 6
аз имам Венеция. недостатък са й малките гуми, както вече са казали - просто трудно се кара по дупки, изхвръкнали плочки и разбити улици. това е количка за равен асфалт. други забележки нямам никакви.
въртящата се дръжка на Венеция, обаче, е супер плюс. не ти пука за вятър и слънце откъде греят и духат - просто обръщаш дръжката и си готова.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви момичета!Май че ще си купя Венеция.Сега остава да реша какъв цвят и от кой доставчик,защото при нас няма такива колички и съм ги виждала само в интернет.Дали ще отговарят цветовете Tired
Виж целия пост
# 8
За мен недостатъкът на Венецията е, че заради спирачките на всички колела не може да се сваля на задни гуми. А това си е огромно удобство при неописуемо високите тротоари и слизането в подлези, където двойните колела не влизат в релсите. Освен това е по-тежка от другите модели. Наистина е здрава (имам приятелка с такава затова споделям), но според мен не нужно да гледаш бебето през цялото време. Още повече, че като поотрасне то няма да иска да гледа теб, а големия широк свят Wink
Но каквото си решиш ти самата. Аз съм фен на Перего и каквото и да избереш ще си го ползваш с кеф Grinning
Виж целия пост
# 9
Аз си купих Peg Perego Uno миналата седмица. Само веднъж съм излизала досега с нея. но не я препоръчам. Трудно се бута, когато коша е обърнат към мен, защото предни стават големите колела, които не се въртят.  Излиза търде скъпо, тъй като само количката е 649 лева и в тази цена не ти влиза нищо. После трябва да си купиш дъждобран, който е 85 лв., чантата е 90 лева, има 2 варианта на столче за кола, което става за този модел - единия е към 280, а другия към 390 лв. Чантата за количката също не включва нищо - няма повивалник. Да не говорим, че аз си купих оранжевия десен на точки и сега в България няма за същия цвят нито чанта, нито столче за кола, а доставката отнема време. Иначе е хубава, но мисля че за тези пари може да се вземе друга, която да включва повече неща.
Виж целия пост
# 10
Аз си купих Peg Perego Uno миналата седмица. Само веднъж съм излизала досега с нея. но не я препоръчам. Трудно се бута, когато коша е обърнат към мен, защото предни стават големите колела, които не се въртят.  Излиза търде скъпо, тъй като само количката е 649 лева и в тази цена не ти влиза нищо. После трябва да си купиш дъждобран, който е 85 лв., чантата е 90 лева, има 2 варианта на столче за кола, което става за този модел - единия е към 280, а другия към 390 лв. Чантата за количката също не включва нищо - няма повивалник. Да не говорим, че аз си купих оранжевия десен на точки и сега в България няма за същия цвят нито чанта, нито столче за кола, а доставката отнема време. Иначе е хубава, но мисля че за тези пари може да се вземе друга, която да включва повече неща.
сигурна ли си ,че не включва повивалник чантата newsm78 ,на мен ми бяха подарили такажа чанта  и си имаше-беше цвят Тофе Peace
Виж целия пост
# 11
Аз си купих Peg Perego Uno миналата седмица. Само веднъж съм излизала досега с нея. но не я препоръчам. Трудно се бута, когато коша е обърнат към мен, защото предни стават големите колела, които не се въртят.  Излиза търде скъпо, тъй като само количката е 649 лева и в тази цена не ти влиза нищо. После трябва да си купиш дъждобран, който е 85 лв., чантата е 90 лева, има 2 варианта на столче за кола, което става за този модел - единия е към 280, а другия към 390 лв. Чантата за количката също не включва нищо - няма повивалник. Да не говорим, че аз си купих оранжевия десен на точки и сега в България няма за същия цвят нито чанта, нито столче за кола, а доставката отнема време. Иначе е хубава, но мисля че за тези пари може да се вземе друга, която да включва повече неща.
сигурна ли си ,че не включва повивалник чантата newsm78 ,на мен ми бяха подарили такажа чанта  и си имаше-беше цвят Тофе Peace

Чантата със сигурност включва повивалник.
Виж целия пост
# 12
Аз си купих Peg Perego Uno миналата седмица. Само веднъж съм излизала досега с нея. но не я препоръчам. Трудно се бута, когато коша е обърнат към мен, защото предни стават големите колела, които не се въртят.  Излиза търде скъпо, тъй като само количката е 649 лева и в тази цена не ти влиза нищо. После трябва да си купиш дъждобран, който е 85 лв., чантата е 90 лева, има 2 варианта на столче за кола, което става за този модел - единия е към 280, а другия към 390 лв. Чантата за количката също не включва нищо - няма повивалник. Да не говорим, че аз си купих оранжевия десен на точки и сега в България няма за същия цвят нито чанта, нито столче за кола, а доставката отнема време. Иначе е хубава, но мисля че за тези пари може да се вземе друга, която да включва повече неща.
Моя приятелка има Плико П3 Комплетои преди няколко дена пита за чанта Реви Ориндж в www.simonovi-bgshop.com
И и казаха ,че е налична Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия