А това...?

  • 2 268
  • 58
днес ми попадна

=http://standartnews.com/bg/article.php?d=2007-05-03&article … mp;article=187678
Виж целия пост
# 1

 newsm78
Виж целия пост
# 2
Линкът не се отваря.
Виж целия пост
# 3
а сега?
Виж целия пост
# 4
Aйде,бе!!! #Crazy
Виж целия пост
# 5
е гати #Crazy #Crazy #Crazy
направо сме върха -няма що - мислим за бъдещето,половината наказани да учат, другите играят, та те още гащите си не могат да загащват.Тези от министерството нещо се подиграват вече с нас.Безумие
Виж целия пост
# 6
Отново с цел - ограмотяване на малцинствата, които май са на път, да станат болшинства. Rolling Eyes

Обаче как на 4 г. - в ІІІ-та група!? Синът ми е на 5 г. и е във ІІ-ра група!? newsm78
Виж целия пост
# 7
Вече нищо не може да ме учуди. Сигурно скоро и тест за изписване от родилното ще въведат. Ако някой бебок не го издържи, ще го пращат на поправка - още 9 месеца в мама.
Виж целия пост
# 8
Е, не се шашкайте толкова  Simple Smile Нада ли става дума за тестове, като в училищата. Явно искат да се наблегне на това, ромчетата по-добре да усвоят езика, който макар и да не го водят техен майчин, ще им е важен за напред  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Няма нищо страшно в това да ги подлагат на тестове. За тяхно добро ще бъде.
Вижте каква простотия и неграмотие цари напоследък... това всичкото е от неучене, бе хора.
Виж целия пост
# 10
... така е, обаче усилията според мен отново са насочени към ромите! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
За тяхно добро ще да е,и това решение на Монт.Горките ,дечица.Дано да им го "предложат" под формата на игрово средство.
Виж целия пост
# 12
... така е, обаче усилията според мен отново са насочени към ромите! Rolling Eyes

Според мене, няма нищо лошо в това. И за нас и за децата ни ще е по-добре, да живеем в общество, където ромите са по-добре образовани и имащи шанс да си намерят работа.
Дано обаче има ефект, защото лично аз мисля, че това е поредното отчитане на дейност и харчене на пари от фондовете.
Виж целия пост
# 13
... така е, обаче усилията според мен отново са насочени към ромите! Rolling Eyes

Проблемът е основно в това, че въвеждат нови изпити и тестове, но не правят нищо по въпроса с учебната програма, учебниците, стила на преподаване.
Те могат да изпитват децата до припадък, ама въпросът е какво учат, че да имат знания за тези изпити (не говоря конкретно за градината, а за образованието, като цяло).
 Sad
Виж целия пост
# 14
 Joy Joy Joy А госпожите дали ще бъдат подложени на тест?Защото съм чувала такива,които имат нужда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия