При бременност--С какво си мажете тялото след баня..?

  • 1 616
  • 31
При бременност--С какво си мажете тялото след баня..? Моята масажистка ми каза 4е бременните трябва да се  масажират само с зехтин. Каза ми , че  не трябва да се ползват  антицелулутни кремове-това добре, за всички лосиони за тяло--а аз съм със суха кожа, за всякаквии масла-етерични-аз и без това не ползвам такива. ИМа ли някакъв подходящ лосион който знаете примерно хем за хидратиране на кожата хем за стрии или отделно?
Виж целия пост
# 1
Козметиката на Чико. Не знам обаче какво точно имат, а и не съм ползвала.
Виж целия пост
# 2
През цялата бременност се мазах с бебешко олио и отгоре с лосиона на Нивеа за суха кожа. Резултата - нито една стрия.
Виж целия пост
# 3
С лосиони и антицелулитни кремове. Няма проблем. Със зехтин може да се е мазала баба ми, аз живея в друг век  Wink
Виж целия пост
# 4
Kakво ще кажете за масажния продукт против стрии на Кокона Козметикс. А си го купих вчера от изложението на Произведено в BG  и днес се намазах. Мирише много приятно но трудно се размазва.
Накой ползвал ли го е?
http://www.kokona.net/kokona/bg/index.html
Виж целия пост
# 5
С Чико -Мамми Донна или Бюбхен
Виж целия пост
# 6
крем против стрии на Дева. пише, че е подходящ за бременни.
антицелулитнети не се препоръчват, защото съдържат кофеин.
мазала съм се и с обикновен крем за тяло, но на марка, на която имам доверие. не бих се мазала сега с нещо, което за 1ви път чувам.
и все пак, по-добре се чувствам с този против стрии - малко по-тежък е от обикновения.
Виж целия пост
# 7
Мажех се с Дева- против стрии. Ефектът- отличен, не знам дали е от крема или си е от типа кожа.
Виж целия пост
# 8
С крема против стрии на Дева.
Виж целия пост
# 9
крем против стрии на Дева. пише, че е подходящ за бременни.
и все пак, по-добре се чувствам с този против стрии - малко по-тежък е от обикновения.

И аз с Дева против стрии. Знаех, че е добре да слагам мазен крем и този е точно такъв - тежичък, плътен крем. Появата на стрии според мен е въпрос основно на предразположение, но все пак с Дева упорито, ежедневно от 4-5-тия месец до края, с огромен корем с едро бебе, нямам нито една стрия.
Виж целия пост
# 10
Доскоро се мажех с един доста мазен масажен крем с какао, въпреки че кожата ми не е толкова суха. Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Единствено и само зехтин, обработен на водна баня. По време на бремеността качих 24кг и нямам стрии.
Виж целия пост
# 12
С Мама Дона на Чико. Стриите са до кожа, някои имат, други нямат, дори да се мажат с едно и също. Етерични масла не са подходящи, за антицелулитни кремове съм чувала същото, заради някаква съставка в тях, но не помня подробности.
Виж целия пост
# 13
Kakво ще кажете за масажния продукт против стрии на Кокона Козметикс. А си го купих вчера от изложението на Произведено в BG  и днес се намазах. Мирише много приятно но трудно се размазва.
Накой ползвал ли го е?
http://www.kokona.net/kokona/bg/index.html

Аз го ползвах през първата бременност. Хубав е, трудно се размазва, но пък мирише по- хубаво от Дева-та.
Виж целия пост
# 14
Mustela  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия