за памперсите

  • 1 290
  • 20
  Мили мами,
от известно време се каня да публикувам тази тема,защото мисля,че ще е от полза за много от вас.искам да ви кажа за памперси,които от доста време ползваме.много съм доволна,защото хем са евтини,хем попиват безотказно(дори смея да кажа повече и от тези на Памперс).Та въпросните памперси се казват "Evy baby".Категорично и отговорно мога да заявя,че са страшно добри. Единичната цена на тези,които в момента купувам(от 3-9кг) е 0.30лв,а целият пакет от 60 бр. е 17лв-почти двойно по-евтино от тези на Памперс.Имат си и ластик за регулиране на лепките(ако сте ползвали "huggies",то знайте че са абсолютно тяхно копие)Това е.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Цената на Памперс 3-6кг. също е 0.30лв. , а 4-9кг. 0.33лв. незнам колко са при вас
Виж целия пост
# 2
Huggies са върха! Нашето дупе само тях харесва  Joy Joy Joy
Препоръчвам на всеки да опита.
Вили
Виж целия пост
# 3
Браво на теб, но аз в София няма къде да ги търся и намирам редовно, за да ги използвам Confused. Най-близо ми е Билата и каквото има там, това купувам - а и честно да си кажа, само от Памперс не се изриваме, така че нямам голям избор.
Виж целия пост
# 4
Браво на теб, но аз в София няма къде да ги търся и намирам редовно, за да ги използвам Confused. Най-близо ми е Билата и каквото има там, това купувам - а и честно да си кажа, само от Памперс не се изриваме, така че нямам голям избор.
Всяко дете реагира по различно - ние точно от памперс се обринахме много жестоко.
Вили
Виж целия пост
# 5
Цената на Памперс 3-6кг. също е 0.30лв. , а 4-9кг. 0.33лв. незнам колко са при вас
0.39лвот 4-9кг,а 7-18кг-0.42лв
Виж целия пост
# 6
Huggies са върха! Нашето дупе само тях харесва  Joy Joy Joy
Препоръчвам на всеки да опита.
Вили
наистина са супер Peace
Виж целия пост
# 7
Цената на Памперс 3-6кг. също е 0.30лв. , а 4-9кг. 0.33лв. незнам колко са при вас
0.39лвот 4-9кг,а 7-18кг-0.42лв
те направо ви дерат кожите
Виж целия пост
# 8
 Не знам дали ще намеря такива. Иначе Huggies наистина много ми харесват, но на бебка й бяха много широки около крачетата, че е кльощавелка!
Виж целия пост
# 9
  "Evy baby"... Единичната цена на тези,които в момента купувам(от 3-9кг) е 0.30лв ..

В Пловдив 9-18 кг. са 27 ст.  Sunglasses .. Което пак ми е много..

Аз ползвам Пипи или Джули - те са по 20 ст. (9-18 кг.) и не би ги сменила с Памперс и без пари да ми ги дават  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
d11i  , разчисти си кутията, че искам да ти пратя лично, а дава, че е пълна.  bouquet
Виж целия пост
# 11
аз започнах със "can bebe".Много ми ги хвалиха,но се оказаха боклук.Все бяхме опикани и мокри.После ми казаха за"Evy baby" и сега съм много доволна.Аз копувам размер 8-18КГ за 0.30стл
Виж целия пост
# 12
Цената на Памперс 3-6кг. също е 0.30лв. , а 4-9кг. 0.33лв. незнам колко са при вас
0.39лвот 4-9кг,а 7-18кг-0.42лв
те направо ви дерат кожите
така е,защото нямаме никакъв избор,ако не пазарувах от Търново щях да си мисля,че има само това,което тук предлагат.отвратително е
Виж целия пост
# 13
d11i  , разчисти си кутията, че искам да ти пратя лично, а дава, че е пълна.  bouquet

и ти разчисти твоята,а ина4е можеш да ми пишеш и на d11i@abv.bg
Виж целия пост
# 14
Едва ли за една марка памперси ще се чуят 2 еднакви мнения  Naughty
С моя приятелка постоянно ползваме еднакви памперси за децата си. Винаги едната е супер доволна, а другата ги плюе  Confused
Купувала съм де що има марка на бг пазара. От нищо не съм доволна на 100%  Stop Ако единия пакет е бил супер, следващият ми се пада отврат  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия