За турския прах Персил да ви питам!

  • 13 556
  • 19
Нещо с тези еврокомпакти не ми харесва Ариел, който досега го ползвах за бялото си пране.
Имам възможност да си купя Персил, но турски от Турция. Голяма разфасовка е - 9кг и искам да ви попитам, някой ползвал ли е такъв прах и дали е доволен от него?
По принцип знам, че турците са добри в тази област за почистващи препарати, но за прах не знам.
Виж целия пост
# 1
половината ни град ползва прах за пране донесен от турция, определено има разлика с купения тук. пробвай.
Виж целия пост
# 2
Не зная за турски"Персил",аз ползвам "Персил сензитив"за детските дрехи и ми изпира добре.
 Турско производство ли е този,за който питаш?
Виж целия пост
# 3
tony_nm, благодаря за отговора, май ще опитам.

ФЕЯТА, да, турски е, всичко на опаковката е на турски.
Виж целия пост
# 4
Същия прах го има и насипно (разопаковат чувалите) вземи си 1 кг и пробвай. Ползвала съм турски Ариел и е ок, но Персил не
Виж целия пост
# 5
аз съм доволна. по-доволна съм , обаче от този, който в момента ползвам /като се прибера ще ти пиша марката/. слагам не много прах и става много пяна. никога не съм пълнила цялото чекмедже.
Виж целия пост
# 6
През зимата ползвах турски Персил ,и си бях много доволна.
Виж целия пост
# 7
Аз в момента пера с него.Не намирам разлика от този,който купувам тук.Харесва ми и ако успея пак да намеря,няма да мисля изобщо.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви още веднъж, значи ще го взема. 25лв. е тук и дано си заслужава.
Виж целия пост
# 9
Аз в Русе не съм виждала този прах...  newsm78
Виж целия пост
# 10
Аз в Русе не съм виждала този прах...  newsm78
Далече ви е Турция. Тук сме наблизо и много хора ходят там да пазаруват. И с евтини и маркови цигари се обзавеждам пак от там.
Виж целия пост
# 11
И ние в къщи ползваме и съм доволна - изпира и миреше ухайно Peace
Виж целия пост
# 12
 и аз ползвам такъв. много съм доволна.
Виж целия пост
# 13
сега погледнах марката на моя прах - ALO за цветно пране. по-доволна съм от пресила  Peace моите опакавки са по 5 кг.
Виж целия пост
# 14
И аз ползвам турския Персил, взех 10кг за 28лв и съм очарована. Освен, че изпира по- добре от "нашия", е и по- икономичен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия