Малко помощ за една дето все бърза

  • 539
  • 7
Имам следния въпрос малко е тъп ама като все  прибързвам. Какво ще си помислите ако някой ви се обади за среща в 10,30 примерно аз казвам немога в толко мога в 8 отговорът беше добре айде и се затвори докато попитам последно какво. Сега се чудя да ида ли в 8 или се отлага
Виж целия пост
# 1
 Grinning
И аз щях да се чудя Crazy И щях да звънна да питам Laughing
Виж целия пост
# 2
ако не ти се ходи, не ходи.
не искаш ти среща все пак.
Виж целия пост
# 3
  Нищо не разбрах, ако сте се уговаряли за конкретно място и проблем и бил само часът, значи сте се разбрали. Ако не, сте го отложили.
Виж целия пост
# 4
Тъпа блондинка кво да разправям (не съм руса Laughing ама явно по ум съм) тъпия инструктор звънна пак късно и спях и за тва не реагирах на време после се  поразсъних и взех да се чудя за какво иде реч. Та той ми вика можеш ли да караш в 10,00 а аз ами не мога в  10,,00 а в 8 той добре айде и затвори та неможах да питам да идвам ли в 8 или не. А той е по отвеян и от мене направо вятър и мъгла и сега се пуля кво да правя
Виж целия пост
# 5
Обади му се и го питай Peace
Виж целия пост
# 6
Разбра ли сте се за 8 часа, иначе щеше да ти каже, че не може, няма какво да се чудиш.
Виж целия пост
# 7
Разбра ли сте се за 8 часа, иначе щеше да ти каже, че не може, няма какво да се чудиш.

И аз така мисля, но викам да видя и друго мнение,че съм позаспала много благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия