Какъв подарък да си изберем?

  • 1 920
  • 58
Скоро беше кръщенето на малчо и имаме за задача да си изберем подарък от кръстника му.Все още колебанията ми са между активна гимнастика и проходилка, какво ще ме посъветвате да си изберем?
Виж целия пост
# 1
Активна гимнастика.
Проходилката е противоречива ... най-малкото излишна  Peace
Виж целия пост
# 2
При всички случаи активна гимнастика. Проходилката е вредна, отречена от медицината и абсолютно ненужна.
Виж целия пост
# 3
Още един глас за активната гимнастика и против проходилките
Виж целия пост
# 4
Активна гимнастика, разбира се. Вече са ти казали за проходилката.
Виж целия пост
# 5
Защо я отричат проходилката, как се учат децата да ходят без нея тогава? Извинявайте за невежеството, ама....
Виж целия пост
# 6
Още един глас за активната гимнастика и против проходилките
И още един за активната гимнастика!!!!
Виж целия пост
# 7
Защо я отричат проходилката, как се учат децата да ходят без нея тогава? Извинявайте за невежеството, ама....
както преди да изобретят проходилките  Laughing
активната гимнастика от колко до колко месеца се ползва?
Виж целия пост
# 8
Против проходилките! Naughty

Ами учат се, като от рано го оставяш на земята - първо ще се научи да лази, за сяда, да става и сяда, да се изправя по мебелите.... а накрая да пристъпя между мебелите, държейки се, а после ще се пусне и ще проходи само.
Също - оставяне в кошарата/креватчето, където се изправя, укрепва мускулите и пр.
Без проходилка дъщеря ми проходи на 11 м., синът ми също. Peace
Виж целия пост
# 9
Проходилка. Peace
Виж целия пост
# 10
Твърдо за активната гимнастика!!!!!! Не допускай проходилка до бебето Naughty
Виж целия пост
# 11
 и аз съм за активна гимнастика Peace Въпреки че нашия малчо не се е появил от сега знам че ще има такава гимнастика
Виж целия пост
# 12
Гимнастика!!!
Проходилка ще ти свърши работа за месец-два, а пък може да се случи така, че и само няколко месеца. После ще се чудиш какво да я правиш. А и аз лично мисля, че децата трябва да се учат да ходят по естествен начин. 
Виж целия пост
# 13
Активна гимнастика! Изключително полезно и забавно занимание за малчовци над 3 месеца. Моят дребензи все още чат-пат поглежда към нея, а е вече на 10 месеца.

Проходилка ще ти свърши работа за месец-два, а пък може да се случи така, че и само няколко месеца. После ще се чудиш какво да я правиш. А и аз лично мисля, че децата трябва да се учат да ходят по естествен начин. 

И аз мисля така!   bouquet
Виж целия пост
# 14
Активна гимнастика  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия