Ето го проекта за стените на детската ни стая.Кажете си критиките и препоръките.

  • 7 529
  • 38
Бях си поръчала дърво в ъгъла,но това което е сложила в проекта хич не ми харесва и и казах да търси друго или въобще да не слага.Обаче на какво ще закачим люшкащото се момиченце newsm78.Стаята ще е в син цвят с трева отдолу.Над леглото му ще има облак с още една детска фигурка от тези.Тавана също ще го боядисваме в син цвят и с облаци по настояване на татето.Кажете моля ви критики и препоръки.Колкото повече мнения толкова по добре за мен.Нали знаете прикачката,че четири очи виждат повече от две...
И още нещо.Някой ако се сети от къде са тези рисунки ще съм много благодарна.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=129375
Виж целия пост
# 1
Очаквах, да видя проекта - от разказаното ми е трудно, да се ориентирам. newsm78

Аз не обичам претрупани работи, вкл. облачета, цветенца, пиленца..., както и изрисувани в картини стени. Naughty
Бих направила детската стая в няколко некрещящи цвята, според пола на детето, а украсата ще са играчките - подредени на добре измислени места, и други цветни петна - килим, покривка на легло, пердета. Peace
Виж целия пост
# 2
на мен много ми хареса! ама много Grinning
Виж целия пост
# 3
Очаквах, да видя проекта - от разказаното ми е трудно, да се ориентирам. newsm78

Аз не обичам претрупани работи, вкл. облачета, цветенца, пиленца..., както и изрисувани в картини стени. Naughty
Бих направила детската стая в няколко некрещящи цвята, според пола на детето, а украсата ще са играчките - подредени на добре измислени места, и други цветни петна - килим, покривка на легло, пердета. Peace

Пуснала съм линк със снимка.Не се ли вижда newsm78
Виж целия пост
# 4
Ако имаш предвид двете рисунки - те се виждат!?
Искаш мнение за картинките ли!?
 newsm78
Виж целия пост
# 5
Ако имаш предвид двете рисунки - те се виждат!?
Искаш мнение за картинките ли!?
 newsm78
Нещо май не можем да се разберем Mr. Green
Това на снимката е предварителния проект за нашата стая.Направен е по наши предпочитания и обяснения след много търсене,гледане и избиране.Детските фигурки ги избрахме от каталога на жената,която ще ни го прави.Но имаше само тези четири фигурки,а на мен са ми мнооооого познати от някъде.Тя казва,че ги е вадила отдавна и не си спомня от къде.Мисълта ми е ако намеря още някоя детска фигурка от същата серия,то тя да бъде нарисувана над леглото на бебо.Обясненията,който съм дала са относно този проект.И да,искам мнение за тези фигурки,цветове и т.н.
Ох,надявам се добре да съм се изразила сега Mr. Green
Мерсаж.
Виж целия пост
# 6
Картинките са мноооого хубави!На детето ще му е много интересно и уютно,пък и щом на вас ви харесват-прави го! Hug
Само че помисли по един въпрос:завивки пердета и джунджурий в стаята трябва да са едноцветни и леки за окото,защото иначе ще стане лудница!!!
От опит ти го казвам!Така направих първата ни детска стая със шарени стени,но много ме влечаха прекрасните детски шарени чершавчета,завивчици ,перденца,пък като прибавиш и шарените играчки...и мама мия!Не издържах дълго и върху тапетите РАШ,дето бяха една торба пари,изтресках едни дюс светло сини само с един бордюр горе,та се успокоих!Но нашия татко още ме бъзика,че моите опити му струват доста пари!
Така че щом искаш съвет мога да ти кажа само това-стените ще са ти прекрасни,но опасни! Grinning
После внимавай с другите работи Naughty
И със здраве да си ползвате новата стая-каквато и да е тя!  bouquet
Виж целия пост
# 7
ОК!
Вече разбрах!
На мен лично не ми харесват изрисувани стени, независимо от картинката.
Виж целия пост
# 8
Сладичко е. Харесвам рисувани стени, но някак си на мен поне не ми харесват такива за детска стая. Но така или иначе не съм виждала такава рисувана, така че може и да е интересно. А колко ти излезна проетка ? Без рисунките.
Виж целия пост
# 9
На мен много ми харесва! Супер!  Peace
Виж целия пост
# 10
Дървото ми се струва озъбено, вместо на него, люлката може да се държи на два облака. Според мен, след като на тавана ще има рисувани облаци, няма смисъл от друга картинка, най-много някое слънце.
Виж целия пост
# 11
Аз мисля за сега детската да я правя цялата на облаци и таван и стени. Че сина ми най вероятно докато построят апартамента ни ще е на 4г. и ще е голям за такива неща. Но ми се върти и нещо друго из главата, но може би като изпълнение ще е по скъпо.  newsm78 Мислех някакъв райски пейзаж на поточе, гора, трева, цветя и т.н. или пък с водопад. Ама ще видим нека го построят първо, има време да реша до тогава.
Виж целия пост
# 12
На мен ми харесва, само дето дървото изглежда страшно. Детето може да се плаши от него, особено нощем, може би обикновено дърво без очи, оста и нос ще е по добре.
Виж целия пост
# 13
Картинката с кокошарника сама по себе си много ми допада  Peace
От друга страна двете картинки хич не ми се връзват една с друга, нито като стил, нито като тематика. Аз лично не бих ги сложила и двете в една стая.
И не на последно място - дървото наистина е много озъбено. Съществува реална опастност детето в определена възраст да започне да се страхува от него.
Виж целия пост
# 14
Картинката с кокошарника сама по себе си много ми допада  Peace
От друга страна двете картинки хич не ми се връзват една с друга, нито като стил, нито като тематика. Аз лично не бих ги сложила и двете в една стая.
И не на последно място - дървото наистина е много озъбено. Съществува реална опастност детето в определена възраст да започне да се страхува от него.

А да забравих да спомена за кокошките, нещо не ми харесват понеже не се вързват с другите дечица, ама никак. Някак си нито като стил нито като идея, пък и тъпи кокошки. В определена възраст децата се интересуват от животните, но по добре да са различни животни, а не цял куп кокошки. Примерно, тигър с тигърчета бебета или нещо такова миловидно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия