АРТРОСКОПИЯ?

  • 2 403
  • 2
Във вторник ми предстои артроскопия заради скъкан минискус.
Моля някой, на когото е правена тази операция или знае нещо повече за рисковете или плюсовете, които носи да даде мнението си.
Страшно ме е страх  Embarassed
Виж целия пост
# 1
И аз съм в същото положение. В петък ми казаха, че трябва да ми направят артроскопия, за да се установи точно проблема в коляното ми. Искаха даже да ме запишат веднага в понеделник, но аз не се съгласих. Казах, че ще почета в нета и ще почакам да придобия смелост. Но колкото повече чета, толкова повече ме хваща страх. Няма ли кой да сподели нещо по темата. Някои с опит.
Виж целия пост
# 2
на мен ми правиха артроскопия преди 4-5 години. заради скъсан менискус. операцията не е сложна. прави се със спинална упойка. от едната страна на коляното ти вкарват тънка тръбичка с камера и наблюдават на екран. от другата страна на коляното е "ножът". ти не усещаш нищо. приключва доста бързо. имам 2 съвсем дискретни белега, почти не се вуждат с просто око.  мен упойката ме пусна след около час. трябва да пиеш много течности след това, за да се разкарат гадостите от организма. възстановяването се води 1 месец...поне тогава за толкова ми дадоха болничен. не ми препоръчаха никаква рехабилитация, което за мен беше глупост. питай специално. след операцията просто спря да ми блокира коляното. иначе пак се обръщаше и го чувствах нестабилно. нещата се нормализираха чак като почнах занимания с йога и чигун. сега си мисля, че можеше да избегна операцията, ако се бях хванала с йогата по-рано newsm78
ако имате въпроси-питайте!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия