Перука

  • 10 150
  • 11
Може ли някой да ми каже къде в София мога да купя перука?Майка ми започва химиотерапия и се притеснява как ще излиза,когато и окапе косата.За колко време може да се направи и къде може да се поръча?
Предварително благодаря на всички,които ще ми отговорят.
Виж целия пост
# 1
Съжалявам за химиотерапията.Не е задължилно да й укапе косата.Има перукарници на"Хр.Ботев"в отсечката с "ц. Симеон.'
Виж целия пост
# 2
В зала "Универсиада "-базара има цял щанд! Peace
Виж целия пост
# 3
Аз купих мнго хубава перука на майка ми (по същата причина е без коса) от магазин малко след ъгъла (спирката на автобусите ) на "Граф Игнатиев" и бул."България".Виж и тук :
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=rak&Number=194628 … mp;view=collapsed
Виж целия пост
# 4
десния ъгъл на витошка и солунска ,даже има от естествена коса перуки ,срещу Levi's ,посока славейков .....
Виж целия пост
# 5
десния ъгъл на витошка и солунска ,даже има от естествена коса перуки ,срещу Levi's ,посока славейков .....
Peace Дано майка ти е по-добре Praynig
Виж целия пост
# 6
Отидете в "Магама" - първата пряка от дясно, като тръгнеш по "Христо Ботев" (от "Петте кюшета" на долу) Нищо не ви пречи да видите дали ще ви харесат, и като вид и като цена, но са естествени и много добро качество. Не си личи, че е перука докато другите се вижда, и си личи. Все пак жената като ходи по улицата да не я заглеждат. Стискам палци да се оправи майка ти и късмет. Hug Praynig
Виж целия пост
# 7
И в Дима Стил и в Магама би трябвало да има.
За магазина на Витошка също се сещам, май беше на един ъгъл.
Виж целия пост
# 8
Отидете в "Магама" - първата пряка от дясно, като тръгнеш по "Христо Ботев" (от "Петте кюшета" на долу) Нищо не ви пречи да видите дали ще ви харесат, и като вид и като цена, но са естествени и много добро качество. Не си личи, че е перука докато другите се вижда, и си личи. Все пак жената като ходи по улицата да не я заглеждат. Стискам палци да се оправи майка ти и късмет. Hug Praynig
В Магама перуките са страшно скъпи,но пък са от естествен косъм.От там си купих руса,средна дължина - 550 лв.ОТ вътрешната страна е със силикон и изобщо не личи,че не е твоя.Иначе от изкуствен косъм по магазините струват от40-до 80 лв.Китайски.Спарва ти се мозъка.Купих си две. Ако не ми се налагаше,заради терапията,нямаше да ги сложа.
Виж целия пост
# 9
Сигурно се включвам късно, но все пак. Майка ти има право на целева помощ за перуката - с протокол, че прави химиотерапия. Може да вземе/ или купи перука на бул Македония 19А, където има кабинет за перуки и гръдни протези. Перуките са Ревлон, не от китайските.
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви за отговорите!Бъдете живи и здрави!  bouquet
Виж целия пост
# 11
здравейте, сигурно вече сте закупили перука, но все пак да ви дам информация. случайно попаднах на вашето съобщение, понеже в момента проектирам сайт на фирма, която произвежда перуки от естествена коса.
адреса е :  Димитър Трайкович 1, вх. Б, ап. 2 тел: 02/954 33 29 , мобилен: 0888 61 97 31, bissiwig@abv.bg

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия