За движенията на плода?

  • 1 706
  • 22
Мисля че имаше подобна тема но немога да намеря.Ставаше въпрос че някъде към 23-25г.с седмица бебето не е толкова активно.Моето е доста кротко тези дни едвам го усещам и то доста рядко.Кажете имало ли е таъв период при  вас?
Виж целия пост
# 1
При мен си е все така активно. Но това си мисля, че е индивидуално за всеки бебок. Не всички бебоци са толкова активни.
Виж целия пост
# 2
И аз доколкото знам всички бебоци са различни.Ту са по активни ту не.Мойто на последък не се е спряло просто Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Мисля че имаше подобна тема но немога да намеря.Ставаше въпрос че някъде към 23-25г.с седмица бебето не е толкова активно.Моето е доста кротко тези дни едвам го усещам и то доста рядко.Кажете имало ли е таъв период при  вас?

    Не се притеснявай. И при мен има дни когато много слабо я усещам, както и дни в които не се спира. Споко- всичко е ок Peace
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за отговорите. Hug
Виж целия пост
# 5
Ами мойта хубавица също не беше кой знае колко активна.Важно е все пак да се отбележи някакво промърдване през деня.Ако го усещаш - всичко е наред!
Виж целия пост
# 6
Ами понякога не са много активни. Моята бебка веднъж почти не я бях усещала 2 дена ( но не си спомням дали точно в тези седмици е било) и така се бях притеснила , а вечерт като направи едно салто както си лежах, че чак поскочих от леглото  Laughing Но за твое успокоение по-добре отиди да те види лекра. както са ти казали, важното е да усещаш движение. Успех и лека бременност   bouquet
Виж целия пост
# 7
Първото ми детенце не беше особенно активно и едвам го усещах .Дори и при по напредналите месеци ни риташе много и не се движеше много.Сега бебето ми е още малко ама доста често мърда и силно го усещам.
Виж целия пост
# 8
Меги и при мен е така мила! Има дни в които е доста активен Simple Smile  Crazy а вчера и днес простооо.... е да вчера помръдна на няколко пъти а днес все още не съм усетила но доста походих,сега като полегна ще видим дали ще има включване!
Виж целия пост
# 9
и при мен не беше много активна преди, ама сега да я видиш..целия корем ми мести   Embarassed

Днес докито ми каза че и преди си е била активна, ама сега по-ясно я усещам защото и е тясно
Виж целия пост
# 10
Аз пък имам обратния проблем!В 22 гс и днес още със отварянето на очите си правим компания!Не,че ми  е неприятно,но вече 6 часа мърда и ми е притеснено,че не заспива! Embarassed
Виж целия пост
# 11
Аз пък имам обратния проблем!В 22 гс и днес още със отварянето на очите си правим компания!Не,че ми  е неприятно,но вече 6 часа мърда и ми е притеснено,че не заспива! Embarassed
Ами това, че мърда не означава, че не спи. Просто се намества докато спи или сменя позите. За какво точно ти е притеснено?
Виж целия пост
# 12
При мен нямаше такова затишие, но нещата са си индивидуални
Виж целия пост
# 13
аз пък изобщо не съм сигурна дали мърда, всъщност дали е то или стомаха ми. в средата на четвъртия месец съм май вече трябва да го усещам
Виж целия пост
# 14
аз пък изобщо не съм сигурна дали мърда, всъщност дали е то или стомаха ми. в средата на четвъртия месец съм май вече трябва да го усещам

Не е стомаха ти. Simple Smile Виж тези снимки. Малко са стряскащи!

http://www.childbirthconnection.org/article.asp?ck=10240
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия