Опитните цветарки-7

  • 32 030
  • 288
НАШИЯТ АЛБУМ
ИМЕ: cvetia
ПАРОЛА: cvetia forum


Предишните ни теми:

Цветарки,продължаваме да обменяме опит - 6
Цветарки,продължаваме да обменяме опит - 5
Цветарки, продължаваме да обменяме опит - 4
Цветарки, продължаваме да обменяме опит - 3
Цветарки, продължаваме да обменяме опит - 2
Цветарки, продължаваме да обменяме опит - 1
Цветарки дайте да обменяме опит!



Полезни връзки:
Цветя 1
Цветя 2
Цветя 3
Цветя 4
Цветя 5
Цветя 6



Онлайн магазини за цветя
Стрелиция
Виж целия пост
# 1
Опитна пишман цветарка - моя милост!  bouquet

Линк за тема номер 6?

Цветарки,продължаваме да обменяме опит - 6
Виж целия пост
# 2
Honey13, сега остана да кажеш и марката на вкоренителя. Никога не съм ползвала такова нещо, вече е време. Розите наистина много въшлясват и направо се учудвам, че Лактофола им е въздействал така.
Виж целия пост
# 3
да се запиша и в новата тема да я следя!
Виж целия пост
# 4
Запис
Виж целия пост
# 5
и аз и да се похваля че явно калатеята бързо се приспособява, защото ще си имам ново листенце, а за бенджи Ламитовото Joy да кажа че има нещо като мини коренче, все така си е клюмнало но като го гледам може да пусне коренче, да му капят листата колкото искат, само да пусне коренче да имам надежда че като го посадя ще се хване Crazy
Виж целия пост
# 6
Ето пускам снимка. Ако можете да ми кажете какво е това?
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=129488
Виж целия пост
# 7
 newsm78 ако беше у нас щях да си помисля че Дима го е олигавила... Wink
Виж целия пост
# 8
 #Crazy какви са тези чудеса #Crazy няко да каже да се образовам и аз #Crazy
Виж целия пост
# 9
запалихте ме сега по алпинеума, ей цъцъ...., ще ме разкъсате на парчета значи....ама като бързо паля мотора!
Ето какво расте на терасата ми- подходящо за алпинеум, но ще си набера следващия път автентични камънаци и в една плитка и широка саксия....на ви алпинеум!

Виж целия пост
# 10
Хем запис, хем да кажа на spinki, че вербената я засадих тази сутрин наново- да едни големи семена (като пръчици)....
ами нищо не стана от предното засаждане - нито едно зелено листенце не се показа, а е засадена преди месец.
Сега само поръсих, полях и оставих....пък де да знам newsm78 Thinking...може и да се тванат
Виж целия пост
# 11
Въпрос: от къде се учите да гледате цветя? 
от майки  7 (9.1%)
от приятелки  8 (10.4%)
от книги  14 (18.2%)
членувам в специализирани интернет форуми  6 (7.8%)
от интернет страници  12 (15.6%)
личен опит  15 (19.5%)
от университета  1 (1.3%)
шесто чувство  5 (6.5%)
всичко на куп  6 (7.8%)
консултация с продавачките от цвет. магазини  3 (3.9%)
 общ брой гласове 29

теди,щом е пуснало коренче нищо му няма,нека си капят листата  Wink
honey,много е хубаво цветенцето.според мен ще се хване.колко искам и аз двор  Cry
Виж целия пост
# 12
дано да е коренче, защото е невероятно малко това израстъче, много се надявам, точно до другия бенджи е, значи не е от климатика, онзи си расте че се къса, не съм садила бенджамин и може ид а е нормално докато се засади да е така Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Кони, днес с изненада открих същата пяна по градинските ми цветя. #Cussing out В понеделник още мисля да откъсна едно и да занеса в земеделската аптека, там надявам се да ми препоръчат нещо и ще пиша.
Имам идея да направим и папка "Болести" при албумите с цветята ни и там да слагаме снимки с наименование и евентуално препарат. Открих и щитоносна въшка по шефлерата ми, така че ще снимам и ще го направя. Но друг ден, че сега съм се проснала с Т на леглото и не мога да миля даже.
Бай!
Виж целия пост
# 14
Имам идея да направим и папка "Болести" при албумите с цветята ни и там да слагаме снимки с наименование и евентуално препарат. Открих и щитоносна въшка по шефлерата ми, така че ще снимам и ще го направя. Но друг ден, че сега съм се проснала с Т на леглото и не мога да миля даже.
Бай!
микки,аз това имах предвид да правя за т. нар. библиотека в другата тема,но явно има някакъв застой в нещата  newsm78 би било добре на едно място да има всичко,а не да се ровиме по други страници.аз за част от болестите съм събрала инфо,както и за поливането.събрала съм и мои снимки на цветя,едното засушено,другото преполято.имах и една роза нападната от паяжинообразен акар,но съм я затрила.сега ме карате нарочно да си разболея розата,та да мога да снимам  Joy нищо,пак ще я търся в компа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия