Elleza?!?Охлюви..

  • 1 277
  • 6
Току що гледах рекламата на някакъв нов чудодеен крем за лице,който премахва белези,изгаряния,бръчки и акне.Крема е с екстракт от охлюви,но дали наистина има ефект от него,тъй като не са му малко паричките.Някой ползвал ли го е и можете ли да изкажете впечатленията си?На мен ми е най-важно да помага при акне,за бръчки е още рано.

Благодаря ви предварително,момичета.
Виж целия пост
# 1
Това не беше ли реклама на ТВ Шоп или нещо такова? Защото на техните продукти не им вярвам  Naughty
Виж целия пост
# 2
Не съм виждала рекламата и не знам за що иде реч, но си мисля, че не може да помага хем за акне, хем за бръчки! Кремовете против акне са изсушаващи, а тези за бръчки- подхранващи.
Абе малко ли билки има, та посегнаха и на горките охлюви... Кремът сигурно е френски, те си падат по тези животинчета...
Виж целия пост
# 3
Имаше такава тема, потърси, но и аз на що се продава по ТВ шоп не вярвам. Naughty Веднъж съм си купила нещо оттам и излезе боклук.
Ако беше толкова "чудодеен" този крем, нямаше да го продават по ТВ шоп! bowuu
Виж целия пост
# 4
Гледах му рекламата - идеята да е толкова мултифункционален е, че охлювът има способността да се саморегенерира и като се намажеш, едва ли не и твоята кожа ще започне да го прави, което не ми се вярва, нищо че съм с основни познания по биология. Рекламата тече по Fox Life и то около обяд, затова не всички са я гледали.
Виж целия пост
# 5
Гледах му рекламата - идеята да е толкова мултифункционален е, че охлювът има способността да се саморегенерира и като се намажеш, едва ли не и твоята кожа ще започне да го прави, което не ми се вярва, нищо че съм с основни познания по биология. Рекламата тече по Fox Life и то около обяд, затова не всички са я гледали.

Да се саморегенерира, хубаво, ама нали е умрял?! Как ще помогне мъртвия саморегенериращ се охлюв на моите белези? Големи глупости започнаха да плещят по тези реклами!
Виж целия пост
# 6
Бла, и аз я гледах, но само като си представя охлюва, ми става зле Sick  Ако има нещо, което ми е гадно, това е слузесто нещо, а пък да си го мажа на лицето, макар и приведено в приличен вид #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия