Препоръчайте ми...

  • 985
  • 10
хубаво градче на около 100 км. от София. Решили сме почивните дни около 24 май да отидем някъде с децата за 3-4 дни. Да има условия за деца, детски градинки, паркове, защо не и зоопарк.
Ще съм ви изключително благодарна Hug.
Виж целия пост
# 1
Взимаш една карта, изчисляваш по мащаба колко е 100 км, бодваш пергелчето в София и правиш кръгче. От това, което е вътре, избираш кое отговаря на условията ти.
Бих ти препоръчала Копривщица и региона, Благоевград, Ловеч, Троян...
Виж целия пост
# 2
Там е хубаво
Виж целия пост
# 3
Препоръчвам ти Троян и околностите му.Има разкошни хотелчета,а природата е неописуема Peace Вишаш чист въздух на свобода.
Виж целия пост
# 4
много благодаря и аз си мислех за Копривщица Hug
Виж целия пост
# 5
Копривщица, Боженци, Враца (страхотна природа, Врачанския Балкан  Heart Eyes), Велинград, Хисар... Май е повече от 100 км  Embarassed
Виж целия пост
# 6
много благодаря и аз си мислех за Копривщица Hug

   там е много хубаво,ние често ходим.Всеки път сме в една къща-с двор е и има място и за кола.Разполагат с апартамент и три отделни стаи-всяка с баня и телевизор.Има и кухня,която може да се ползва срещу 3 лв.Последно ни взеха по 12 или 14 лв. на човек(не си спомням точно).
Виж целия пост
# 7
Самоков.На 60 км. от София. Малко градче,спокойно и тихо. Наблизо(7 км) е Боровец, където можете да разгледате и да се разходите.Също така е близо и Говедарци (на около 10-12 км), и Мальовица...невероятна природа. Аз ходих в хотел ,,Зодиак,,.Двойната стая е 30 лв,а апартамент за 4 човека е 50 лв.Хотелчето е прилично.Ако ти трябва инфо за още хотели можеш да ми пишеш.
Виж целия пост
# 8
сетих се и за Кюстендил-хубаво градче,има зоопарк и градинки,има минерални и кални бани.
Виж целия пост
# 9
А къде може да се спи в Кюстендил за по-малко от 100 лева на вечер ? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Препоръчвам ти Троян и околностите му.Има разкошни хотелчета,а природата е неописуема Peace Вишаш чист въздух на свобода.

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия