Гелът против колики дава страхотен резултат

  • 6 168
  • 13
Здравейте мами! Сигурно доста майки имат моя проблем - бебчо плаче нон-стоп от колики. Вчера свекърва ми донесе специален гел против колики, който от скоро се продава и намазах вече три пъти коремчето на бебо и спи като къпан, пак усещам че му се стяга корема, но не реве така както преди. Спи много и не плаче. Аз си намазах ръката, за да видя как действа. Има мента и много добре загрява. Дано съм ви била полезна! Гелът се казва MediCline baby и е на фирма Herbacos-Bofarma Чешка република. Струва около 8 лева по аптеките. Успех на неспящите майки!
Виж целия пост
# 1
Мерси за споделената информация - ще го купя за племенника ми, който днес трябва да се ражда, ама нещо хич не му се излиза от корема на мама  Crossing Arms
Виж целия пост
# 2
и аз ти благодаря отивам даже след малко да го взема че нищо друго не ни помага
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 3
mama21 , тъкмо мислех да ти пращам темата на лични Simple Smile
Виж целия пост
# 4
 И аз съм ти благодарна, дано помогне този гел, че вече всички капки изпробвах.
Виж целия пост
# 5
А откъде мога да го купя този гел? Мъжът ми днес обиколи 7-8 аптеки в Пловдив и не можа да го намери.
Виж целия пост
# 6
Гелът ли помага или самия масаж на коремчето? Ако наистина върши работа, ще е чудесно Peace
Виж целия пост
# 7
Защо не си казала по-рано Wink
Виж целия пост
# 8
Благодаря,ще питам утре нашата лекарка за него и дано го намеря по аптеките,че нашите колики са ужасни....................... #Crazy
Виж целия пост
# 9
Само това не сме купили, ще го потърся по аптеките.
Виж целия пост
# 10
тук в Добрич не са чували за него...  newsm78
Виж целия пост
# 11
На нас свеки ни донесе въпросния гел, но не съм го пробвала засега.
Още не са ни започнали силните колики, но довечера мисля да го пробвам. Дано и при нас има такъв резулатат.  Peace
Виж целия пост
# 12
аз го пробвах, наистина има страхотен резултат. комбинирам го обаче с "мехлемче за коремче" Peace
Виж целия пост
# 13
Търсих го в кварталните софийски аптеки и казаха, че в София трудно ще го намеря, повечето аптекари не знаеха изобщо за какво става въпрос, само един ме попита откъде знам за него и че е говорил преди дни с вносителя и другата седница евентуално може да го доставят...А аз дотогава не знам какво ще правим.
Споделете откъде сте го купили, особено ако става дума за София, че вече направо не издържам бебчето да плаче...и има ли възрастови граници, моето бебче е на месец и 10дни.
(Съжалявам, че пиша в поредената тема за колики едно и също, но търся спешно отговор...  Rolling Eyes  )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия