До мамите които са ходили на Фитнес

  • 1 460
  • 17
Момичета какво е заплащането в Фитнес центъра.Решила съм да отида да си стегна корема и дупето че изглеждам ужасно все едно не съм аз изминаха вече почти 5 месеца откакто родих пък корема ми не е мръднал.Преди да забременнея и родя бях 47кг фино гадже със стегнат корем с малко дупе пък сега изглеждам ужасно Cry Tired пък сега съм 58кг и искам да стана поне 48-50кг.Надявам се че не съм била досадна с моя въпрос към вас.И да попитам също горе долу за колко време се стяга корема  Rolling Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 1
От кой град си?
Аз ходя във "Финес" на Чаталджа /Варна/, 3 лв е тренировката. В сравнение с други фитнеси е по-евтино. Надявам се да съм ти помогнала ...
Виж целия пост
# 2
От Горна Оряховица съм.



Виж целия пост
# 3
зависи от салона, варира от 2 до 5 до 7-8ле.
средно около 3-4лв., ако си вземеш месечна карта, може да ти излезе по 2лв. посещението
Виж целия пост
# 4
А горе долу колко време трябва да ходя на Фитнес да ми се стегне корема  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 5
Дълго време, предполагам. Не става веднага. Много пот трябва да се пролее.
Виж целия пост
# 6
А горе долу колко време трябва да ходя на Фитнес да ми се стегне корема  Rolling Eyes

Никой не може да ти каже, всичко е индивидуално и зависи дали си редовна и правиш правилно упражненията. Храненето също е от значение.
Иначе там, където ходя е 4 лв. посещението, с карта излиза по- евтино.
Виж целия пост
# 7
А горе долу колко време трябва да ходя на Фитнес да ми се стегне корема  Rolling Eyes



Около 6 месеца редовни( три пъти седмично) тренировки  Peace
Виж целия пост
# 8
Дълго време, предполагам. Не става веднага. Много пот трябва да се пролее.
newsm39 точно така ,аз ходех няколко месеца по 2-3 пъти в седмицата и още има какво да се желае
Виж целия пост
# 9
И да попитам също горе долу за колко време се стяга корема  Rolling Eyes Heart Eyes
10 кг само с фитнес няма да стане, трябва ти здрава диета. А за корема е индивидуално. Зависи по принцип колко са ти здрави коремните мускули. А и аз коремът го свалих много бързо, но кожата беше отпусната доста дълго време. Ама като се замисля май след 5 месеца си бях вече добре. Общото мнение е, обаче че от фитнесът не се отслабва-стягане, може да оформиш някой мускули, но аз лично като започнах да тренирам по-скоро качих кг-два. Нормално е, защото мускулите тежат повече от мазнините. Така че избери си диета,а тренирай за стягане. Ако искаш започни първоначално само с кардио, за отслабване (велоергометър, пътечка или кростренажор 45-60 мин), а след месец вкарай и тренировка с тежести. Успех!!!
Виж целия пост
# 10
bisa,щом си от Г.О. значи цените ще са горе-долу като в Търново.
Аз ходех с карта-месечна,а иначе на тренировка се плащаше по 2 лв.Говоря ти за фитнеса в Спортната зала(предполагам я знаеш къде е).

И да попитам също горе долу за колко време се стяга корема  Rolling Eyes Heart Eyes
10 кг само с фитнес няма да стане, трябва ти здрава диета.
Става,става.Аз 30 свалих само с фитнес Peace
Виж целия пост
# 11
Без диета не можеш да минеш, иначе от фитнес без диета ще заприличаш на гюлехвъргачка...гадно...
Виж целия пост
# 12
Без диета не можеш да минеш, иначе от фитнес без диета ще заприличаш на гюлехвъргачка...гадно...

 Laughing

Така е - фитнесът не сваля килограми, той е да се постегнеш, дори може да наедрееш още повече, като си напомпаш мускулите. Първо почни диета, свали килограмите, а после почни силовите натоварвания.
Виж целия пост
# 13
А горе долу колко време трябва да ходя на Фитнес да ми се стегне корема  Rolling Eyes



Около 6 месеца редовни( три пъти седмично) тренировки  Peace

Около 3-4 лв е на тренировка, но ако си вземеш карта ще е по-евтино, а и ще ходиш по-редовно.
Виж целия пост
# 14
Без диета не можеш да минеш, иначе от фитнес без диета ще заприличаш на гюлехвъргачка...гадно...

 Laughing

Така е - фитнесът не сваля килограми, той е да се постегнеш, дори може да наедрееш още повече, като си напомпаш мускулите. Първо почни диета, свали килограмите, а после почни силовите натоварвания.

не сме на едно мнение  Naughty от фитнес до фитнес има разлика.всичко зависи как тренира
ако във фитнес залата набляга на кардиото и прави упр. с малки тежести и много повторения,то ще отслабне.и обратното-ще качи мускулната маса.
ако пък включи и хранителен режим + 3 пъти седмично ЗДРАВ фитнес,а не чешане на дупето,ще постигне добър резултат за 2-3 месеца  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия