Питане за мъжката серия на Clinique

  • 462
  • 10
Нечия половинка ползвала ли е тази серия, нещо от което са доволни или не  са newsm78
Виж целия пост
# 1
Ползва. Моята "половинка"  Peace

Само дето редовно забравя и трябва да му напомням. Резултат не виждам да има някакъв вълшебен, но той така или иначе все още няма някакви поражения, които да "лекува", а по-скоро е за поддържане....Сега остава и да успея да го принудя да си ползва мазилата всеки ден  ooooh!
Виж целия пост
# 2
а какво по-точно ползвате, защото се аз чудя какво да му взема  newsm78
Виж целия пост
# 3
Ами мисля, че ползва някакъв измиващ лосион, пак някакъв лосион за след измиването, околоочен овлажняващ крем и овлажнител за цялото лице.

За измиването- Liquid face wash

За след него- Scruffing lotion (затварящ порите)

За около очите-Daily eye hydrator

За овлажняване на лицето-M gel lotion(light daily hydration)
Виж целия пост
# 4
Много благодаря  Hug
Мисля че много ще му дойде всичко накуп ще започнем само с измиване и затваряне на порите  Wink да придобие навиците да се маже  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Аз мисля, че точно накуп трябва да са нещата, иначе май се губи смисъла..Защото след измиването и лосиона за порите, трябва кожата да се овлажни, защото малко или много е изсушена от миещият лосион. Зоната около очите с ъщо много чувствителна и не бива да я пренебрегвате, така че..или всичко, или нищо ако питаш мен  Wink   bouquet
Виж целия пост
# 6
той като ми види шишенцата изпада в потрес как знам кое за какво е  Joy ако трябва да запомни 4 мазила за какво са  и да се намже сам newsm78 но по принцип си права ще го мажа сутрин аз  Joy
Виж целия пост
# 7
Клиник е много добро,да не кажа най доброто от това което някога съм ползвала.
Виж целия пост
# 8
За овлажняване на лицето-M gel lotion(light daily hydration)
Ето това го има приятелят ми + течен сапун и лосион. Всъщност първо си беше взел въпросния M gel lotion и след като го ползва му казах, че кожата му наистина изгледжа по-добре (така си беше) и го убедих да си вземе и другите неща. Засега обаче си стоят и май нито веднъж не ги е ползвал наведнъж. Не можел да свикне. Не знам защо го прави наистина, постоянно му повтарям поне веднъж да ги пробва, не все се измъква, че по-късно щял Tired Ако ще де, да си ходи с гигантски  пори и пъпки щом му харесва толкова.
Виж целия пост
# 9
Здравей, аз съм работила Clinique . Всяка кожа има различни нужди , дори и тази на мъжете !!! Най добре да се консултирате в магазина . Всички колежки са мн добре обучени и ще ви помогнат
Виж целия пост
# 10
Наскоро една консултантка от Clinique ми каза, че продуктите за мъже просто имат специална опаковка, а всъщност са същите като нормалните (такова беше и моето предположение). Но понеже мъжете не обичат да се мажат с "женски" продукти, е измислен този рекламен трик с "мъжките" серии, за да не им отнемаме от мъжествеността  Wink Тази жена поне беше честна, докато една консултантка от Biotherm пък ми разправя, че мъжката кожа била по-дебела и затова продуктите за мъже били по-агресивни.   Rolling Eyes

Преди време бях купила на моя приятел овлажняващ крем за лице и флуид за разширени пори, но той изразходи само към 1/6-та от крема за почти година.  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия