Витамини за кърмачки

  • 3 925
  • 29
Преди да забременея си бях слабичка, след като родих почти си върнах старите килограми, с разликата, че сега се чувствам изтощена. Кърмя. Та се чудя дали няма да е лошо освен подходящото хранене да не приемам и витамини.
Посъветвайте ме кое ще е добре зе мен и за бебето!
Виж целия пост
# 1
Не съм пила витамини.
Виж целия пост
# 2
Обикновено витамините за бременни стават и за кърмачки.
Виж целия пост
# 3
Обикновено витамините за бременни стават и за кърмачки.
Да, като добавим и това, че сега има и витаминни добавки на естествена основа (на Хип, например). Но ако с храната ежедневно приемаш достатъчно кол-во разнообразни плодове и зеленчуци, те ще  ти осигурят всичко необходимо. Умората ти може да се дължи на смяната на сезоните (пролет е и не само бременните и кърмачките се чувстват изморени).
Виж целия пост
# 4
Погледни в кърмаческия форум. Скоро имаше такава тема за витамините. По принцип е най-добре витамините да са с натурален произход/ Джеймисън пренатал, Вега пренатал, сокчетата на Хип/, защото синтетичните не се усвояват достатъчно от организма и в общи линии пиеш, а не получаваш на 100% полза.
Виж целия пост
# 5
Не пия никакви витамини, нито сега, нито през бремеността, с изключение на фолиева киселина до третия месец
Виж целия пост
# 6
По принцип е най-добре витамините да са с натурален произход/ Джеймисън пренатал/, защото синтетичните не се усвояват достатъчно от организма и в общи линии пиеш, а не получаваш на 100% полза.

Джеймисън са най-добрите.

Виж целия пост
# 7

И другите се добри Wink
Виж целия пост
# 8
сокчетата на HIPP  Peace
Виж целия пост
# 9



Доколкото ми е обяснено за Джеймисън: това са хелирани  /или хелитирани/ витамини, което означава, че не са точно химия и синтетика и затова са за предпочитане. Също така предлагат голям спектър и от други витамини - за мъже, за деца, за отслабване, антиоксиданти, калции и т.н., и т.н.
Виж целия пост
# 10



Доколкото ми е обяснено за Джеймисън: това са хелирани  /или хелитирани/ витамини, което означава, че не са точно химия и синтетика и затова са за предпочитане. Също така предлагат голям спектър и от други витамини - за мъже, за деца, за отслабване, антиоксиданти, калции и т.н., и т.н.
Сщото важи и за Вега пренатал-а /понеже са нови не са много разпространени/ и за сокчето на Хип. Точно за това казвам, че са натурални, а не синтетични. Елементите в тях са извлечени от съществуващи в природата вещества, а не лабораторно създадени.
Виж целия пост
# 11
Аз пих Матерна по време на бременността и по време на кърменето
Виж целия пост
# 12
Не съм пила нито като бременна, нито сега като кърмя..
Виж целия пост
# 13
И аз това се чудех, дали не е хубаво да пия, ама така и не съм се наканила да си купя.Иначе през бремеността пих Матерна.Мисля ,че ще е хубаво както за мен така и за бебчо.
Виж целия пост
# 14
Аз пък пия Центрум Матерна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия