Подарък за абитуриентка

  • 7 084
  • 55
Моля за идеи и предложения.
На 18 май съм канена на две момичета на бал и точно,защото са две имам леко финансово затруднение.
Тоест немога да избера хубав и оригинален подарък на момичетата за по-сносна цена.

Много моля за идеи и предложения.  Praynig Hug
Виж целия пост
# 1
Ами не знам колко пари си готова да отделиш, но можеш да им вземеш някакви сребърни бижута - ако носят такива де.
Мисля, че няма да излезе много скъпо! newsm78
Виж целия пост
# 2
Зависи колко парички ще отделиш.
Може да е някакво бижю,не е речено да е от благороден метал,има много хубави дранкулки,които се харесват на младите девойки.
Има и хубави кутии за бижута.Аз купих такава на една приятелка за рожденния и ден,казаха че е от крокодилска кожа,незнам дали е вярно де newsm78,малката беше с цена 42 лв.
Виж целия пост
# 3
Готини писалки/химикалки за изпитите в университета ...
Сатенени нощнички (сладки и секси)
Албум за снимки с подходяща корица
Виж целия пост
# 4
И аз си мислех за сребро,но за двете ще ми излезе около стотина лева.
Немога да отделя толкова.

А иначе събирам всякакви идея,защото досега не съм била на бал и си нямам идея какво се подарява,а моя е догодина Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
И аз си мислех за сребро,но за двете ще ми излезе около стотина лева.
Немога да отделя толкова.

А иначе събирам всякакви идея,защото досега не съм била на бал и си нямам идея какво се подарява,а моя е догодина Rolling Eyes

Зависи какво от сребро искаш да им купиш. Има един магазин за сребро в подлеза зад НДК, до клуб Амор. Има страхотен избор от бижута от сребро. Наскоро купувах гривна за момиче на 18 години. Излезе около 30-ина лева. Много нежна, младежка и ефектна. Имаше прекрасни обеци и висулки, които сумарно излизаха по 30-35лв. комплекта. Обеци имаше и за по 25лв. Моделите са много приятни, има с цветни камъни, различни форми и са точно за млади момичета.
Виж целия пост
# 6
  Идеята за кутия за бужута е добра,дори мн.оргинална.Ще им остане за спомен за цял живот.Моята лична кутия за бижюта е от мама - подарък за бала,който ми е много скъп,а пък мисля,че и всяка дама трябва да има.


   Също може и по-луксозен портфейл.
Виж целия пост
# 7
Ами не съм от София и дори не съм в близост,в противен случай със сигурност щях да отскоча,за да видя за какво става дума.
В моя град има един магазин за сребро,където е доста евтино.
Взех сравнително дебела гривна (като за момче в 7 клас) за подарък на брат ми.Излезе ми 25лв.
Не беше тънка в никакъв случай.

Също така кутията за бижута ми се струва готино предложение,но там,където съм гледала цени варираха от 50-60 нагоре,което ще ми излезе нада 100лв общо.
А за портомоне някакви по конкретни идеи или евентуално снимков материал можете ли да изнамерите,за да добия по-точна представа за моделите,които предлагате.
Също така и албумите.

Ако е албум някой голям,с твърди корици и много красиво изрисуван.
Аз си представям нещо такова.
А те около какви цени варират? Rolling Eyes

Охх май прекалих,затова засега спирам до тук.
Момичета,безкрайно съм ви благодарна за съдействието. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 8
Аз лично говорех за албум с твърди корици и спирала, с отлепващо се найлонче, вместо с ограничения за размера на снимките...Надявам се, че се сещаш   bouquet Цената им варира, но за 15-20 лв има прекрасни   bouquet
Виж целия пост
# 9
Мисля, че албум за снимки е най - добре. Винаги ще му намери приложение. Ако подариш сребърно бижу трябва да знаеш добре какво харесва момичето, в противен случай може само да си дадеш парите а тя да го захвърли и само да събира прах някъде.
Аз получих кутия за бижута на моя бал, от братовчед ми, но никак не й се зарадвах...
Виж целия пост
# 10
ЗаЩо не 4асовник?Сигурна съм,4е пове4ето й подаръци Ще бъдат еднакви,то всеки купува едно и съЩо и се повтаря.А идеята за 4асовник рядко би хрумнала.
Виж целия пост
# 11
Аз лично бих се зарадвала най-много на сребърно бижу, но за тях не знам. Ти ги познаваш по-добре.
На моя бал аз също получих две кутии за бижута, на които не се зарадвах особено, повече щях да се зарадвам на бижу.
Може и някакъв красив сувенир, който да остане за спомен, но аз лично предпочитам подаръците, които влизат в употреба. Peace
Виж целия пост
# 12
Аз на моя бал получих купища бижута и кутийки...Сега бижутата си стоят в кутийките. Mr. Green А от приятелката ми, която дойде вкъщи - само букет цветя, и през ум не ми е минавало да ми купува подарък, нито аз на нейния бал (2 дни преди моя) Laughing
Определено албумът е по-добър вариант.
Виж целия пост
# 13
Ако са ти много близки приятелки като вариант може да им купиш по една много ефектна рамка за снимки и да сложиш ваша снимка вътре/или без ваша снимка,просто за да си сложи любима такава за спомен.Или да направиш чаша пак с ваша снимка или пък някоя блузка или потниче с шантав надпис и снимка на нея.Ти си млад човек подари им нещо готино и оригинално,което ще запомнят с много усмивки.Стойността няма чак такова голямо значение,важен е жеста все пак.И ги опаковай лично ти-става много готино ако аранжираш пакета със сухи цветя и някакви такива симпатични дреболийки по твой избор.Успех  Wink
Виж целия пост
# 14
И аз най-редавно като ме канят на абитуриентски изпращания, подарявам албум за снимки или някоя готина рамчица. По завършването се правят купища снимки и това е винаги от полза
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия