Тази вечер е предаването "Голямата уста".Ще нищят Вип Брадър

  • 3 039
  • 69
Ще гледате ли тази вечер предаването по НТВ ,''Голямата уста''?
Анонса беше интересен.Ще давали неизлъчвани кадри от Вип Брадър.Надявам се да е интересно Peace
Виж целия пост
# 1
Не знаех,ще го гледам Peace
Виж целия пост
# 2
От колко часа ще е това чудо? Ще трябва да се гледа, въпреки че Дуков е приятел на Ката и ще я защитава и ще се хили на думите й, вместо да й плюе в окото и да бяга.
Виж целия пост
# 3
Не, няма да го гледам.
След като Криста спечели, бойкотирам СИА отнсякъде.  Crossing Arms А и Дуков е едно противе... Sick
Виж целия пост
# 4
Няма да заседна специално да го гледам. Ще се събираме с приятели и ако компанията иска, ще го пуснем за фон.
Виж целия пост
# 5
От колко часа ще е това чудо?

От 22,30 часа.
Казаха,че ще дават неизлъчвани кадри от Випа.Може и да дават на Христина пиянските  изпълнения,които не ги показаха в редовните издания на предаването .Дано е интересно.Само да не е като пързалката на Крум Савов.За малко ще и скъсаше шортите на Венетка. Joy
Виж целия пост
# 6
интересно как ще ги представи Дим като е дружка на Ката.
в рекламата даваха някакви умотворения на Деси.
Виж целия пост
# 7
От колко часа ще е това чудо?

От 22,30 часа.
Казаха,че ще дават неизлъчвани кадри от Випа.Може и да дават на Христина пиянските  изпълнения,които не ги показаха в редовните издания на предаването .Дано е интересно.Само да не е като пързалката на Крум Савов.За малко ще и скъсаше шортите на Венетка. Joy

Силно се съмнявам, че ще дадат изцепките на Риста. По всяка вероятност ще дълбаят около Деса, за да ни убедят колко е тъпа... И съотвено да се уверим, че Риста напълно заслужено си е получила парите... По въпроса - нямам намерение да гледам, Дуков ми е крайно отблъскващ...
Виж целия пост
# 8
Мен Дуков на моменти ме кефи. Но няма да понеса да превъзнася онази простакеса Еврото  Crossing Arms Смятам да го гледам, но ако много крещят, ще сменя канала.
Виж целия пост
# 9
Ще гледам.
Виж целия пост
# 10
Мен Дуков на моменти ме кефи. Но няма да понеса да превъзнася онази простакеса Еврото  Crossing Arms Смятам да го гледам, но ако много крещят, ще сменя канала.

А те обикновено така правят   Crazy
Виж целия пост
# 11
Още ме е яд на Крум, голямо канене се канеше и накрая само тъп поглед изкара.
Виж целия пост
# 12
ако няма нищо друго за гледане,моге поне да се пробобвам Party
Виж целия пост
# 13
Започна Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Дръж те се!
Субливен момент. #Crazy
Сублиматичен. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия