Ексфолиране на кожата?

  • 8 562
  • 32
Кажете с какво, как, колко често го правите? newsm78
Виж целия пост
# 1
С ексфолиант. Лицето- веднъж на 10 дни. Тялото - веднъж месечно. За тяло ползвам и ексфолииращи душ-гелове.
Виж целия пост
# 2
За тяло може да се използва и царевично брашно, а за лице сода бикарбонат!
Виж целия пост
# 3
Лицето веднъж седмично с ексфолиант, а тялото.............когато се сетя и имам време.
Виж целия пост
# 4
Лицето- веднъж седмично с ексфолиант за лице на Vichy, тялото- също веднъж седмично с ексфолиант за тяло на Chanel
Виж целия пост
# 5
С ексфолиант.На Орифлейм май беше.Лицето един път в седмицата,тялото по-рядко.
Виж целия пост
# 6
Лицето с ексфолиант 1 път седмично, а тялото с кафе и зехтин два-три пъти в седмицата! Peace
Виж целия пост
# 7
Лицето веднъж седмично с ексфолиращата маска на Елизабет Арден и четков пилинг ,тялото по-рядко.
Виж целия пост
# 8
Лицето рядко защото от такива и от маски ми излизат пъпки  Thinking като се сетя си го трия с тривка.Тялото веднъж седмично с ексфолиант на Бюти планет т.с. е скраб за тяло.
Виж целия пост
# 9
Веднъж седмично, или по-често с маска-ексфолиант на Ейвън.
Виж целия пост
# 10
Лицето - два пъти в седмицата с ексфолиант на Орифлейм за суха кожа, защото ми е такава и след това зад-но подхранваща маска, пак на Орифлейм Grinning. А тялото - всеки ден, просто защото душ-гелът ми е ексфолиращ /на Орифлейм/, иначе преди да си го купя - 1 път седмично със скраб за тяло!
Виж целия пост
# 11
Лицето - веднъж седмично с пшенични трици, рабъркани с хума.
Тялото - веднъж на 1-2м с ексфолиант за лице на различни фирми.
Виж целия пост
# 12
На всеки 3-4 седмици ходя за ексфолиране на цялото тяло с морски ... не водорасли, ами не знам си какво. Доволна съм.
Лицето...като се сетя си го ексфолирам със скраб на Суис Формула. Embarassed Много разчитам на козметичката ми. Peace
Виж целия пост
# 13
И двете всеки ден.
Виж целия пост
# 14
и двете през ден. сменям ексфолиантите, но винаги ползвам гъба от луфа за лице и тяло
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия