Какви пелени за новородено?

  • 3 231
  • 17
Памперс или Либеро , кои са по-добри за новородено бебе?
Виж целия пост
# 1
Аз започнах с Памперс, но после ги смених с Либеро, разликата е от небето до земята. Но специално за новородени, не мога да ти кажа кои са по-добри, но като цяло Либеро са ми любимите
Виж целия пост
# 2
Според парите!
Ние ползваме още от начало Pampers, но знам че Huggies се водятпо-добри.Не съм пробвала,защото и така сме добре.За Либеро бях чела някъде във форума,че не са чак толкова хубави,но бих чула мнение на майки които са ползвали.
Виж целия пост
# 3
Аз също започнах с Pampers. След известно време опитах и Либеро, но дъщеря ми се изприщи жестоко и от тогава освен Pampers други не съм опитвала.  Peace
Виж целия пост
# 4
Каквито вземеш!Едни ще ти кажат Памперс други Либеро!Аз,лично взех Памперс,но това ми беше първия и последния пакет,не,че не съм била доволна,но след това се спрях на друга марка Peace
Виж целия пост
# 5

Май ще пробвам , пък да видим какво ще му понесе на дупето Grinning
Виж целия пост
# 6

Май ще пробвам , пък да видим какво ще му понесе на дупето Grinning

Най-добре ще направиш! Peace
Виж целия пост
# 7
Има страшно много теми по въпроса кой от кои пелени е доволен. Пусни търсачката и ще ги прочетеш. Мненията са различни, но с превес Памперс. Аз лично използвам Памперс, никога не са ме "предавали", затова и не съм опитвала други. Някои пък ги сменят, опитват различни, купуват си насипно и така докато си намерят подходящи. Децата са различни и при едни деца, едни пропускат, при други - други изпускат. Явно анатомично не отговарят на телосложението. Confused
Виж целия пост
# 8
Oт раждането до сега ползвам само Памперс  Peace Случвало се е да пропускат, но това се случва и с другите марки, нали.
Виж целия пост
# 9
аз ползвах памперс от родилното още,но ни изписаха със страшен обрив по дупето,който докато не смених пелените не изчезна-цял месец.сега купих кан бебе и съм страшно доволна.като десен са по-хубави от памперс и което е по-важно-също толкова качествени са и нямаме обриви.и не на последно място по-евтини са.пакет 70 пелени от 3 до 6 килограма са 19 лева.много съм доволна.
Виж целия пост
# 10
Аз започнах с Памперс, но после ги смених с Либеро, разликата е от небето до земята. Но специално за новородени, не мога да ти кажа кои са по-добри, но като цяло Либеро са ми любимите
И аз така започнах!Сега сме с гащички Либеро и определено пак са по-добри от тези на Памперс!
Виж целия пост
# 11
От самото начало ползваме Памперс.Доволни сме в общи линии, но имаше на два пъти периоди от около 1 месец, когато така яко пропускаха, че детето беше вир вода.През тези периоди пробвахме и Либеро и Молфикс.От Молфикс се обрина дупето на малкия, но Либеро са супер.Нито един не пропусна.
Виж целия пост
# 12
Има страшно много теми по въпроса кой от кои пелени е доволен. Пусни търсачката и ще ги прочетеш. Мненията са различни, но с превес Памперс. Аз лично използвам Памперс, никога не са ме "предавали", затова и не съм опитвала други. Някои пък ги сменят, опитват различни, купуват си насипно и така докато си намерят подходящи. Децата са различни и при едни деца, едни пропускат, при други - други изпускат. Явно анатомично не отговарят на телосложението. Confused
Памперс и с двете деца. Peace
Виж целия пост
# 13
Аз взех Huggies - казаха ми, че били много добри за новородено. Ще разберем след месец  Flutter
Виж целия пост
# 14
Аз започнах с Хъджис, защото ми казаха, че са най-добрите, а и тогава (не знам по каква причина) те имаха най-малкия размер - от 2 до 5 кг. Да, ама се оказа, че на Боян те са му малки, защото той се роди 3.700 кг. После минахме на Памперс и не съжалих, защото не съм имала никакви проблеми с тях. Сменяла съм понякога с други марки, поради финансови съображения, но после пак съм се връщала към Памперс.
Не казвам, че са най-добри, просто за моето дете те бяха такива. Не са протичали, не са водили до обрив или други подобни. Други пелени, от които съм била доволна са Дайперс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия