Трай, бабо, за хубост

  • 918
  • 12
Днес стоях в продължение на 30 минути омазана със специална кал против целулит. Кал като кал, че и миришеше леко гадничко. След това и банята трябваше да измия. Обаче има ефект пустата кал.
Преди време козметик ми прави маска с водорасли. Ако се съди по миризмата, бяха си съвсем истински водорасли. Сложиха ми марля на лицето и отгоре водорасли. Козметичката излезе от помещението и маската започна да ми влиза в устата. Не беше много приятно.
Въпросът ми е за изтезанията и неприятните процедури, на които сме се подлагали в името на красотата. Кои са най-гадните процедури, на които сте се подлагали или сте склони да се подложите?
Виж целия пост
# 1
Хидроколон терапия. И то не, че е неприятно, а те е някак си срам първия път. То си е по-скоро свързано със здравето, отколкото с красотата, ама нали красотата била здраве! Laughing
Виж целия пост
# 2
Обезкосмяването за мен е най-неприятно. Sick
Виж целия пост
# 3
къде си си правила хидроколон? и безопасно ли е от здравословна гледна точка??

иначе по темата, всички са ми ужасно скучни и/или болезнени. може би най много мразя триъгълника. сигурна съм, че и козметиката Simple Smile)))
най много обичам да спортувам и да пия вода, както и да ям плодове и салати. това ми е най приятната част от красотата. също и да се мажа с ароматни масла.
иначе мразя антицелулитните терапии, мразя масажите, мтразя почистването на лице, сдосадно ми е да се гирмирам...

ахаха сетих се едно гадно и колоритно- по руски форуми бях прочела за антицелулитен масаж с бурканче от бебешки храни - запалваш вътре клека за кибрит с памук за да се изгори кислорода и създаде вакуум и после го прокарваш по бедрото си. леле какви синявици...не знам за целулита, ама секса изчезна. при това и майка ми и приятелят ми са ме хващали да си го провеждам и реакцията беше истерична.
Виж целия пост
# 4
къде си си правила хидроколон? и безопасно ли е от здравословна гледна точка??

В Братислава. Първия път беше през '97 и продължавам един път годишно да си я правя. Чувам, че и в Б-я има, но не знам къде и колко струва. Аз има пътувания от време на време до Словакия и ми е по-спокойно да си я правя там - от години ходя на едно и също място. Не само е безопасно, а и е полезно. Следващите изречения са малко гнусни, ама си е така. Нали си виждала черните налепи по обществените тоалетни? Общо взето ей такова ти е и дебелото черво. С хидроколона ти се изчиства.
Виж целия пост
# 5
Днес стоях в продължение на 30 минути омазана със специална кал против целулит. Кал като кал, че и миришеше леко гадничко. След това и банята трябваше да измия. Обаче има ефект пустата кал.
Би ли споделила каква е тази кал. Само това не съм пробвала в борбата с целулита.

По темата - най гадната процедура за мен е кола маската - много хора разправят, че с времето преставало да ги боли - при мен не е така . От години ходя на кола маска и болката си е  smile3511 - особено на нежните части.
Виж целия пост
# 6
Калта е от антицелулитната серия на Леокрема, в едно пликче е и се ползва веднъж в седмицата. Струва 3,50 и е за една процедура. Не знам дали има ефект кой знае какъв, защото я ползвам за първи път, но кожата става много гладка и приятна.
Виж целия пост
# 7
Калта е от антицелулитната серия на Леокрема, в едно пликче е и се ползва веднъж в седмицата. Струва 3,50 и е за една процедура. Не знам дали има ефект кой знае какъв, защото я ползвам за първи път, но кожата става много гладка и приятна.

 Peace След работа днес отивам да търся.  Hug
Виж целия пост
# 8
Определено кола маска на триъгълника ми е най-гадно,но пък как си заслужава само................... почистването на лицето също ми е неприятно и при тая мойта кожа вечно зачервена кожа-три дни съм с чувала на главата, ама и това си заслужава търпението. Преди две-три години ползвах едно масажно масло антицелулитно, как само смърдеше това чудо едвам го изтрайвах, но пък даде резултат.
Виж целия пост
# 9
Всяка процедура свързана с болка или допускане на чужд човек ( козметичката напр. ) твърде близо в личното ми пространство ми е неприятна. Друг не малък проблем ми е педикюра, не знам дали и някоя от вас се чувства така, но: 1. Имам невероятен гъдел на ходилата, който не успявам винаги да подтисна; 2. Изключително много мразя да ми режат ноктите на краката, усещането е такова, граничещо с болка....УЖАС!!! От малка съм така... Embarassed
Виж целия пост
# 10
Хидроколона го прави във варна Д-р Емилова.
Виж целия пост
# 11
Хидроколона го прави във варна Д-р Емилова.

Какви пари е? Знаеш ли?
Виж целия пост
# 12
http://www.emilova.org/bg/articles/arthydro.html
мисля, че беше 200 лева и се правеше няколко пъти на степени в дълбочина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия