Функция "размразяване" на фурната...?

  • 8 314
  • 5
Преди месец си взехме фурна Електролукс за вграждане. Всичко е наред, пече си супер, за пръв път в живота на майка ми кекса и е ставал идеален Mr. Green
Има си обаче и функция размразяване. Като я включа на нея, тръгва и вентилатора. На колко градуса да наглася копчето за градусите, така че каймата ми да се размрази, а не да се опече заедно с найлоновото пликче? newsm78
В упътването нищо не пише.
Виж целия пост
# 1
Нашата е AEG и при нея вентилатора и копчето за размразяване са 2 различни.... newsm78 Не знам при твоята, но на нашата само завъртам копчето да картинката, която обозначава размразяване и толкова! А вентилаторът е степен за печене на няколко нива!
Виж целия пост
# 2
 В упътването на нашата (също Електролукс) пише че се пуска без градуси, т.е. копчето за градуси на 0. Така върти въздух със стайна температура и спомага за по-бързото отпускане на храната  Peace Също така да е увито в найлон или фолио за да не се изсуши.
Виж целия пост
# 3
Моята е АЕГ, но мисля, че и при Електролукс ще е така- само задавам функцията размразяване и тя тръгва. На дисплея отчита 30 градуса.
Освен това е супер подходяща за втасване на тесто. Peace
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви! Grinning
Виж целия пост
# 5
Аз размразявам на 40
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия