Дайте снимки на стаи със скосени стени с прозрец

  • 4 535
  • 3
Харесахме си жилище, в което в една от стаите има скосена стена с прозорец. Блока е от тези, на които последните два етажа са със скосения. Апартамента е на предпоследния етаж и няма много скосявания, но на проекта няма как да се разбере как точно ще изглежда или аз не мога да си го представя.  newsm78Всъщност скосяването на стената започва от земята. Стаята е 3.85 на 3.10. Като стената с 3.85 е скосена. На нас това нищо не ни говори за съжаление и се чудим какво да правим.  Всичко друго в жилището е страхотно, но това малко ме притеснява. Не знам да не се изгуби стаята. Затова ви моля тези от вас, които имат такива жилища да качат снимки на тези стаи за да добием представа как ще изглежда това, за което ще си дадем парите. Praynig
Виж целия пост
# 1
Нямам жилище със скосявания, но се надявам тези снимки да са ти от полза  Wink
Също зависи тези скосявания в коя част на жилището са, ако е спалня - стават интересни долапи под прозорците  Wink






Виж целия пост
# 2
Ейййй, супер са! Hug Според проекта и скицата спалнята май ще е като тази на четвъртата снимка. Поне на мен така ми изглежда. . Доста е раздвижено. Давайте още!
Виж целия пост
# 3
Цъкай на снимките - стават по-големи  Wink







Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия