В кой месец започва да личи коремчето ясно?

  • 11 961
  • 39
Момичета, вярно ли е, че първите 5 месеца, коремчето на бременната почти не личи, а чак в 6 м. започва да се вижда?
На Вас кога ви пролича-имам пред вид тези, които са били бременни, ако могат да ми отговорят.
Благодаря.
Виж целия пост
# 1
Za korem4etoo - za vski e razli4no. Snahami do posledno beshe po4ti bez nego a az i prez parvata  bremenost i sega si imam dobre ofetmeno shkembe Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 2
Много е индивидуално с първата бременност ми проли4а 4ак след 6 м а сега о6те в 5 месец
Виж целия пост
# 3
Още през четвъртият месец коремчето ми се беше превърнало в доста голямо хълмче, а в петия вече определено си личеше, че съм бременна, а не преяла и препила  Laughing  Laughing .
Виж целия пост
# 4
Зависи от много неща.
На мен ми личи, че съм бременна, като стигна средата на шестия. Но то е и въпрос кой те гледа. Имала съм случаи в деветия месец да ме заговарят с "очарователна госпожице!", а един кипърец така и не разбра, че ще раждам след две седмици, щото по техния край повечето си били така по принцип Grinning
Виж целия пост
# 5
4-тия месец ми пролича,и през двете бременности.А сега като родих накрая 9-тия месец всеки ме питаше дали не са близнаци Laughing
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Anonymous
Момичета, вярно ли е, че първите 5 месеца, коремчето на бременната почти не личи, а чак в 6 м. започва да се вижда?

Не, не е вярно. Първия път ми пролича през петия месец, а втория път-по-рано. Строго индивидуално е.
Виж целия пост
# 7
При мен започна да ми личи в 5-мия месец. Преди това промяната беше само, че бях качила няколко килограма Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Anonymous
Момичета, вярно ли е, че първите 5 месеца, коремчето на бременната почти не личи, а чак в 6 м. започва да се вижда?
На Вас кога ви пролича-имам пред вид тези, които са били бременни, ако могат да ми отговорят.
Благодаря.


Аз съм в петия и не ми личи....Имам малко коремче, но само аз си го знам...Иначе съм качила 2,5 килограма до сега.....
Виж целия пост
# 9
В средата на 5 месец се женихме и тогава коремчето ми беше като пред раждане. А започна да личи още 2 месец.
Виж целия пост
# 10
Мен ме разпознаха още в третия месец, макар че според мен самата още не ми личеше. На колограми не бях качила, но самия корем и по-скоро стомах взеха да изпъкват.
Аз се надявах поне до петия да не личи, но като дойде петия корема съвсем откровенно си стърчеше Simple Smile
Казаха ми, че зависи как го носиш бебето, аз го нося "външно" и ми личи само отпред. Можело още "странично" и "вътрешно" каквото и да значи това:-)
Виж целия пост
# 11
Наистина при всяка е различно,но в повечето случаи е към 4-5 месец.При мен и двата пъти беше след 4-я.
Виж целия пост
# 12
Зависи, моето личеше още в 4-ия.
Виж целия пост
# 13
Моето ясно си пролича към 6 месец,преди това бях като преяла  Wink
Виж целия пост
# 14
Да, при мен беше точно така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия