Харесват ли мъжете по-високи от тях жени или изпитват комплекс?

  • 14 800
  • 48
Аз съм си височка по принцип/ 176 см/ и изпитвах трудности при намирането на приятел.Естествено,това не е водещият критерий,но съм отхвърляла доста предложения заради ръста на господина.Съпругът ми е по-висок от мен само с 4 см, и съм имала връзка само с 1 мъж,висок 190 см.
Интересно ми е да разбера,какво мислят мъжете за по-високите от тях жени-биха ли се оженили за такава?
Виж целия пост
# 1
Ами не съм мъж, но мога да кажа нещо. Бившите ми все са били по-ниски или колкото мен високи, а аз съм 175см. И никой от тях не е имал проблеми с височината ми, като се има в предвид че ходя само на високи токове. Настоящият е 200, но и той не се стряска от високи каки. Така че май не ги комплексира особено  Wink
Виж целия пост
# 2
Не ме привличат дългите жени. 181 см. съм. Не че ме комплексират, просто не ме привличат
Виж целия пост
# 3
Абе като хлътнеш нищо не помага - ако ще да е с 50 см. над теб ! А иначе аз лично предпочитам да е по-ниска от мен, но все пак съм 183 и не ми е много трудно в това отношение ...
Виж целия пост
# 4
Абе като хлътнеш нищо не помага - ако ще да е с 50 см. над теб !

 yes
Виж целия пост
# 5
А бе незнам дали мъжете ги харесват, ама аз лично съм се комплексирала, когато съм излизала с по-нисък от мен мъж.Кофти е, де да знам.171 см съм.
Виж целия пост
# 6
Че на 176 високо ли казвате  Joy
Аз пък съм 187 и никога не са ме привличали ниски жени добре че жената по кото хлътнах и се ожених почти минава 170  Mr. Green
Апък дали бих изпитвал комплекс от по-висока от мен, ми незнам  Thinking никога не съм ходил с баскетболистка или волейболистка  Joy
Виж целия пост
# 7
Ами аз съм близо 180 и так а и не можах да си намеря висок мъж. Моя е към 175...дотук с високите обувки Rolling Eyes Под секрет продължавам да си мечтая за един бабаит да речем 195 Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Женен съм за по-висока от мен жена.
Не ми е било никога проблем това.
Тя по принцип не носи високи обувки,но понякога се качва.
Тогава забелязвам осезателно разликата,но не ми е проблем.
Дори аз настоявам да носи такива обувки.

Абе като хлътнеш нищо не помага - ако ще да е с 50 см. над теб !
yes
Любовта е сляпа. bowuu
Ама комшиите не са. Joy
Виж целия пост
# 9
Че на 176 високо ли казвате  Joy
Аз пък съм 187 и никога не са ме привличали ниски жени добре че жената по кото хлътнах и се ожених почти минава 170  Mr. Green
Апък дали бих изпитвал комплекс от по-висока от мен, ми незнам  Thinking никога не съм ходил с баскетболистка или волейболистка  Joy
Ами за жена се брои за висока-твоята жена ,след като е над 170,значи е по-малко от мен или колкото мен.187 см за мъж също не е кай знае колко-моят брат е 192 см.
Така че,моля без обиди.
Виж целия пост
# 10
Ами и брат ми 196, ама взе че се ожени за един миньон 150...Не се сърдете, ама за мен е непонятно защо високите мъже налитат на ниски жени? Такива като мен по 180 съвсем се чудим как да се уредим Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Ами и брат ми 196, ама взе че се ожени за един миньон 150...Не се сърдете, ама за мен е непонятно защо високите мъже налитат на ниски жени? Такива като мен по 180 съвсем се чудим как да се уредим Mr. Green
За да балансират. Лапетата ще са среден ръст (вероятно)
Виж целия пост
# 12
не съм избирала по ръста. аз съм с 1-2 см по-висока от мъжо, без токчета. за да ме е взел, сигурно ме е харесал  Laughing
Виж целия пост
# 13
Аз се чувствам кофти до ниски мъже. Затова моя съм си го избрала висок - 1,86  Heart Eyes
Виж целия пост
# 14

За да балансират. Лапетата ще са среден ръст (вероятно)
[/quote]
Тц, височината , мисля, е доминантен ген, снахата роди син със страховити мерки Mr. Green 4 550/56см. Точно, колкото е бил брат. Моето дете също расте доста едро, въпреки дребния си татко Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия