Цветарски магазин?

  • 4 143
  • 8
Препоръчайте ми магазини за цветя с нормални цени. Искам да направя подарък кошница с цветя и наистина ми трябва нещо специално. Поводът е хубав, а човека още повече. Мерси!
Виж целия пост
# 1
Хубавите неща са в скъпите цветарски магазини!Щом е за специален човек прежали парите.А иначе за 8-ми март имаше кошници(но не много големи) на Женскя пазар откъм Сливница - точно до булеварда.Не знам обаче дали ги правят постоянно или е било само за празника!
Виж целия пост
# 2
в ''Букет'' и ''Феите'' правят страхотни неща,но са доста скъпи.
както е написала зории,на пазара също има,но не са нищо особено.просто кошница с цветя.там цените не са скъпи  Peace
Виж целия пост
# 3
Сасано, за глезотии няма ниски цени... тези неща са скъпи, прецени дали ще можеш да си го позволиш! 
 
 
Виж целия пост
# 4
Пробвай по сергите и магазинчетата на пазарите. При нас (в Дружба 1 , София) има едно магазинче, дето винаги са ми правили интересни неща и за 5 и за 50 лв. Примерно вчера ги питах за абитюриентка - кошница с 5 рози , 2 лилиума (ще излязат около 4-6 цвята, различно цъфнали общо от двата стръка) и доста зеленина ще ми излезе около 30 лв. иначе Букет и особено Феите са уникални - спор няма  Peace
Виж целия пост
# 5
Има цветарски магазин в Sky Sity , МОЛ-а на Коста Лулчев, (зад завод Електроника).
Продавачката там прави страхотни и нестандартни букети и то за никакви пари.
Пак там правят и нестандартно опаковане на подаръци.
Щом като случая е специален ... опитай! Hug
Виж целия пост
# 6
кошница с цветя купувах оня ден от Женския пазар- беше много хубава. Има доста голям избор. В сравнение с цените във Феите и другите подобни магазини за цветя цените са в пъти по-ниски.
Виж целия пост
# 7
И по малките павилиончета за цветя правят много хубави кошници.Цените не са толкова високи.
Виж целия пост
# 8
Най-евтино ще ти излезе, ако си купиш кошницата сама, сложиш една гъба  с вода/продават ги навсякъде по цвет. магазини/ и си направиш сама букета. Цветята си ги купи от цветния пазар на Сливница, където се купуват на едро на пазарлък! Фльонги и джуфки продават навсякъде! Гарантирам ти, че букетът ще ти е уникален! Развихри се , прояви творчество и после самата ти ще си  доволна!!!!Поне ще си вложила позитивна енергия в правенето на букета!!Ако не знаеш как-отиди до един магазин и ги разгледай! Нищо сложно! Без да съм кой знае колко сръчна, досега съм направила 2 булчински букета за мои приятелки, а колко други за разни поводи-не помня! И всеки си го измислям сама!! Много е забавно!!Можеш да му бучнеш и някоя закачлива фигурка вътре на клечка! Сега поне има всичко, само въображение да имаш и малко свободно време! А мисля, че за любимите хора винаги се намира време!!!!! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия