кое е по-малкия дявол?

  • 951
  • 9
Според Вас кое е по-малкия дявол?Мисед/задържан /аборт или спонтанен.Може ли и двата да имат една и съща причина.
Виж целия пост
# 1
Не знам дали има по-малък дявол ... и двата носят страшно много емоционална болка. Аз съм с мисед. Чаках 4 седмици моето бебе да се види дали расте - най-гадните 4 седмици.
Може би спонтанния е по-ужасен заради болките и кървенето. Създава повече риск за здравето на майката ...
Причините май в повечето случаи не стават категорично ясни (що се казае до ранните аборти). Не мога да преценя. Моля се само момичетата, на които им се налага да минат през това да стават все по-малко  Praynig
Виж целия пост
# 2
според моето скромно мнение спонтанния аборт носи повече риск да има вероятност да се повтори
в литератулата пише, че миседа не се повтарял или поне шанса това да се случи  е нищожен
Виж целия пост
# 3
Може би спонтанния е по-ужасен заради болките и кървенето. Създава повече риск за здравето на майката ...
Причините май в повечето случаи не стават категорично ясни (що се казае до ранните аборти). 
Чак пък ужасен  newsm78 Имам 2 спонтанни аборта в много ранен етап и от физиологична гледна точка съм на мнение, че е по-малкият дявол, защото природата сама се грижи за "фала" в развитието на ембриона и за изчистването на матката. Не знам дали има повече риск за майката. И двата пъти ме прегледаха доста обстойно седмица след изкървяването, за да е сигурно, че няма нищо задържано в матката. Май в това е основният риск.
Обаче за неизяснените причини си напълно права. Най-малкото защото не се прави хистологичен анализ. Може впоследствие да си направиш някои генетични и имнологични изследвания, но си е стрелба в тъмното.
Виж целия пост
# 4
Винаги боли ,но по - малкия дявол според мен е да загубиш дете в по- ранна седмица. Случвало ми се е да загубя дете в 28 г.с. и друго в 8г.с. ,така че ,повярвайте ми ,колкото по -рано ,толкова по-...........дори не мога да го напиша. Cry
Виж целия пост
# 5
Ами миседа не е ли спонтанен аборт?  newsm78 И каква е при мен диагноzата тогава. при случаен преглед в 12г.с установиха, че плодът вече не се раzвива и ми каzаха, че трябва да се направи абраzио. Раzмерът отговарял на 9г.с. тоест станало е преди 3 седмици,а аz ни6то не съм усетила.  Cry Аz не искам да повярвам и откаzах да бъде направено веднага абраzио. Трябва6е ми време, и така наzначиха дата zа след 5 дни. След 4 дни получих такова кървене и такива контракции.... Диагноzа abortus incipiens което оzначава отворена 6ийка на матката.

Иначе zа това кое е по малкия дявол бих каzала от мед. гледна точка може би е миседа (няма кървене, няма болки) Но zа мен бе6е по добре, че иzчаках. Така бях сигурна, че бебчето емъртво. Иначе винаги 6тях да се питам дали лекарите не са направили гре6ка.

Желая ви на всички никога да не трябва да сравнявате и да се надявате да е едното от двете. Дано всички скоро гу6каме бебчета.  Praynig
Виж целия пост
# 6
А аз така и не разбрах причината за моя аборт ...... Sad
Мисед, спонтан Sad все там Sad за съжаление ... Душевната болка е все една и съща ... Sad
Виж целия пост
# 7
Ами, не се повтарял! При мен се и потрети даже... Е, болката беше по-малка отколкото загубата в петия месец, но все е болка... Обаче при миседа остава едно терзание - ами ако са сгрешили?!... Докато при спонтанния има и: То си тръгна само; и: Ама как не можаха да го спрат?!.....
Виж целия пост
# 8
И двете са достатъчно зло, при мен беше "мисед" бях в края на 14 седмица, когато се установи че е спрял сърдечния ритъм. То не беше отлепена плацента ... и куп глупости, и накрая в епикризата съвсем различни писания, и измислени седмици на спряло сърце и размери на плода.
Виж целия пост
# 9
Не знам дали има по-малък дявол ... и двата носят страшно много емоционална болка. Аз съм с мисед. Чаках 4 седмици моето бебе да се види дали расте - най-гадните 4 седмици.
Може би спонтанния е по-ужасен заради болките и кървенето. Създава повече риск за здравето на майката ...
Причините май в повечето случаи не стават категорично ясни (що се казае до ранните аборти). Не мога да преценя. Моля се само момичетата, на които им се налага да минат през това да стават все по-малко  Praynig
   ДУШИЦО ЗЛАТНА, прегъщам те!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия