Любимият руж

  • 5 318
  • 51
Кой ви е фаворит? Какви цветове обичате да слагате и въобще слагате ли си?
Виж целия пост
# 1
Слагам много рядко,но имам един,който много харесвам-на Буржоа,най-светлорозовото(най-близко е до естествената ми руменина,дето се появява на две години веднъж),с лек блясък.
Виж целия пост
# 2
Слагам. Като марка ми е фаворит на Буржоа, нямат равни  Peace
Цветовете обикновено са прасковени. Кафяво и розово не харесвам. Обичам перлено-нежни  Flutter
Виж целия пост
# 3
Моят любим руж вече май не го призвеждат,не мога да го открия.Миналата година мъжа ми счупи цяло бурканче,беше страхотен.Много,много мазен и перлен, прасковено оранжев.Той по точно беше мус за лице,можеше да се употребява и като сенки.Невероятен.Сега съм на един също на ИСЛ,само че далеч не е този ,предишният.И Виши имат един такъв мус,но не е със същият ефект,за съжаление.
Виж целия пост
# 4
на Буржоа-Lune Dor  Peace
Виж целия пост
# 5
Chanel, доволна съм, ползвам си го много дълго време, но го слагам веднъж седмично, а не всекидневно; бежов е на цвят, просто на мен такива ми отиват
Виж целия пост
# 6
рядко слагам перлите на Орифлейм и един мус на Стила
Виж целия пост
# 7
Ползвам от години само перли,на Ейвън,много са икономи4ни и придават много хубав здравословен вид на лицето,все едно имате тен,ама много дискретно.Плюс това могат да се комбинират разли4ните цветове вутре и да полу4ите какъето ефект искате,това им е предимството на перлите.Ина4е и на Буржоа са много добри,на Севънтййн са много лъскави,а аз ли4но не търся такъв ефект.
Виж целия пост
# 8
Кой на Шанел?
Аз имам един ,който вече изгнива в панерчето в банята,не се размазва никак добре и винаги ми остава петно на бузата там където съм мацнала първоначално.Аз ползвам Irrèelle Blush ,розов- Пинк клауд,но е ужасен.Имам и същите сенки в розово-и те са същата история.Някой ми беше казал че се получава така защото се окислявали ужасно бързо ,в сравнение с други марки.Аз на Chanel ползвам червило и фон дьо тен и съм безкрайно очарована Peace.
Виж целия пост
# 9
Цвят - праскова, кафеникав  Peace, не харесвам розов  Naughty
Марка - Буржоа  Peace
Виж целия пост
# 10
От няколко години все се случва да си харесам Хелена Рубенщайн. Имам и на Диор  един в монента-Blush final Dior light,но не ми харесва как се нанася.Цвят-праскова
Виж целия пост
# 11
Моят единствен руж е Севънтийн - перлено розово-прасковено.
КУпих го , за да го ползвам като сенки, но и на лицето стои добре.  Laughing
Виж целия пост
# 12
Ей, това е моята тема.  Peace Ползвам руж ежедневно, най-различни, но вече не компактни, много бързо ми се изтриват. Марката няма значение стига да е траен и да е кремообразен или мус, от сорта. Имам цяла колекция от гелове, кремове и перли за скули, от червен, през розов до кафеникав и ги ползвам всеки ден, цвета избирам според цветовата гама на тоалета.
Виж целия пост
# 13
Да, ползвам руж. По принцип мисля, че правилно поставеният руж кара лицето на една жена да струи от светлина.
Ползвала съм Ланком. Мн. ми хареса. Но за съжаление ми идва скъп.
Сега съм с Римел. Допада ми. А цветът е от кафеникавата гама. Розово и праскова не ми отиват.
Виж целия пост
# 14
Ползвам редовно Буржоа -розовеещ и перли в кафеникаво.Кутийката на Буржоа-то винаги ми се чупи иначе съм много довлна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия