Паста "Наполеон"

  • 4 078
  • 15
Здравей те! Интересува ме  някой знае ли как се правят тези пасти?
Виж целия пост
# 1
Виж дали това ще ти свърши работа:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=115736.0
Виж целия пост
# 2
Благодаря !Ще ми свърши работа
Виж целия пост
# 3
Леле, супер изглежда!  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз днес направих тортата.Вчера попаднах на темата и веднага реших,че ще се пробва.Ето и снимка
Виж целия пост
# 5
ВЕСЕНЦЕ, прати малко насам деееее......
Виж целия пост
# 6
Майка ми прави същата, но с обилнивени кори и е обийствена.С бутер ще е върха предполагам.
Виж целия пост
# 7
ВЕСЕНЦЕ, прати малко насам деееее......
Бърза пратка ли да пускам Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 8
ВЕСЕНЦЕ, прати малко насам деееее......
Бърза пратка ли да пускам Laughing Laughing Laughing
Светкавична!  Peace
Виж целия пост
# 9
Хм.Пратих ама още ли не е пристигнало newsm78 Laughing Laughing Laughing.Според мен обаче трябва да се разреже и така да се поръсва отгоре с натрошената кора че да изглеждат по добре парчетата.Ние чак днес я разрязахме и беше наистина много вкусна Peace
Виж целия пост
# 10
в рецептата пише,че тестото се разточва  newsm78 но то нали е направено на тънки кори,навити на руло.нещо не ми е ясно.тях ли режа на 5 части и ги точа?според мен са достатъчно тънки
весенце,ти точи ли корите?
Виж целия пост
# 11
ВЕСЕНЦЕ, ходих до пощата пак - е няма я пратката!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 12
Правих тортата миналото лято, наистина стана страшно вкусна, но много трудно се реже, а още по-тръдно се яде с вилица, блатовете се пързалят по крема и и се разваля вида. Има ли някакъв номер, да не се получава така?
Виж целия пост
# 13
      Стахотно изглежда, ама голяма играчка ми се струва. Възхищавам се на уменията Ви!
Виж целия пост
# 14
в рецептата пише,че тестото се разточва  newsm78 но то нали е направено на тънки кори,навити на руло.нещо не ми е ясно.тях ли режа на 5 части и ги точа?според мен са достатъчно тънки
весенце,ти точи ли корите?
Да точих ги много на тънко като хатрия и се надуха ужасно много Shocked после ги сплесквах,че иначе тортата щеше да е 50см Crazy.
ВЕСЕНЦЕ, ходих до пощата пак - е няма я пратката!  Crossing Arms
Ми те сигурно от пощата са я изяли за да не се развали докато пристигне.Svetla1Режеше се много лесно и не се разпадаше-запазваше си вида и се хапваше много лесно Laughing.Абе чак аз се учудих кол Thinkingко лесно става и чак пък взех я докарах супер  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия