Крем след раждане

  • 7 215
  • 10
Какъв стягащ крем ползвахте след раждане ?
Виж целия пост
# 1
Аз не съм ползвала,защото кърменето не позволява това.Единствено се мажех всеки ден с млякото на бебо,за да не ми се нацепи кожата и наистина нямам никакви белези(стрий).Взела съм си кремче за отстраняване на целулит(не се знае колко ще го отстраня) и кремче за стягане на бюста.Всичко това обаче след като спра да кърмя,защото всичко преминава през млякото.
Виж целия пост
# 2
в началото мустела,сега вече лирак,но по-скоро трябва спорт.
Виж целия пост
# 3
Имам Мама Дона на Чико, но така и не го ползвах, покрай бебето просто не ми оставаха сили и време за мен  Embarassed
Виж целия пост
# 4
Имам Мама Дона на Чико, но така и не го ползвах, покрай бебето просто не ми оставаха сили и време за мен  Embarassed
Аз пък имам на Мустела. Я мажа веднъж седмично, я не  Embarassed
Виж целия пост
# 5
Ползвах на Лиерак - доволна съм Peace
Виж целия пост
# 6
Кожата завинаги ще си остане леко увиснала. Не знам крем който да стяга кожа. Само времето ще а пооправи ама лека полека. Виж - за коремните мускули може много да се направи. Важното е да нямаш стрии, поне това до някъде може да се избегне с мазана е подходящ крем и то по време на бременността, и може би малко след това
Виж целия пост
# 7
Мама Дона на 4ико-мажех се 2 пъти на ден 2 месеца! newsm10
Кой каквото да ми разправя...друго си е потдържаното тяло! Whistling
Виж целия пост
# 8
На мен ми предписаха невероятен крем по време на бременността и след нея. Малко е скъпичък, но е по принцип и за бебета. Казва се Биодерма, медицинска френска козметика е. По хубава кожа не съм имала никога. Отначало започнах с Мама Дона на Чико, но не се чувствах много добре.

А за целулита, ако не се правят антицелулитни процедури, няма никакъв смисъл да се дават пари за кремчета.

Най-хубавия лек за целулит е масаж със смляно  кафе 4-5 минути преди да се вземе душ. Може и да е използвано, това което остава в кафе машината.
Виж целия пост
# 9
През последните месеци на бременността и след раждане се мажех с олио Huite Tonic на Clarins, страхотен ефект, нямам нито една стрия.  Peace
Виж целия пост
# 10
Какъв стягащ крем ползвахте след раждане ?

Много съм доволна от кремчето на Лаокрема, който е с тройно действие за стягане, отслабване (ама малко измишльотина е това) и овлажняване, струва около 6-7лв. Много си го харесвам. Иначе за стрии между Мама Дона на Чико и Интензивния серум на Мустела, Мустела по-ми харесва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия