Секс след секцио и стягащ колан

  • 6 108
  • 30
Кога правихте секс след секцио, моя доктор нищо не каза за това ? И кога мога да слагам стягащ колан ?
Виж целия пост
# 1
Секса след като минат 40 дни а колана започнах да слагам веднага след като се прибрах от болницата....но мен от него ме болеше повече и го махнах.
Виж целия пост
# 2
стягащият колан не се препоръчва след секцио, защото може да се получат сраствания (поне така са ми казвали лекари)
Виж целия пост
# 3
Колан не съм ползвала,а секса подновихме на 49 я ден,но можеше и по-рано.
Виж целия пост
# 4
Колан не съм ползвала,а секс правихме след около 20 дни.Когато ми спряха лохиите Peace
Виж целия пост
# 5
Секс - след спирането на лохиите.
Колана - преди това, но не помна точно кога  newsm78
Виж целия пост
# 6
Колан не съм слагала,а за секс не се сещам кога съм правила,но мина доста време/нямах желание/
Виж целия пост
# 7
секс правихме веднага след като ми спряха лохиите, няма причина да го бавиш  Laughing а колан може веднага като излезеш от болницата
Виж целия пост
# 8
секс правихме веднага след като ми спряха лохиите, няма причина да го бавиш  Laughing а колан може веднага като излезеш от болницата

Аз носех колан само когато вдигах бебето и домакинствах.
Виж целия пост
# 9
Колан не съм носила ,а секс правихме след около месец не помня точно newsm78
Виж целия пост
# 10
Секс правихме след спиране на лохиите, а колан не съм ползвала.
Виж целия пост
# 11
Секс правихме след спиране на лохиите, а колан не съм ползвала.

И аз така  Peace
Виж целия пост
# 12
Преди 3 месеца родих със секцио.
Колана сложих след като ми махнаха конеца Crazy!Без колана неможех,свалях го само в банята! Grinning
Има специални колани за раждали със секцио! Peace
Не е опасно да се носи,напротив препоръ4ва се горещо!Няма никакво опасение за срастване! Naughty
Корема се прибира бързо а и е много по удобно с него,няма го усещането 4е ще се ,,изсипеш,,! Mr. Green
Секса след втория месец!Така ми каза д-р Калва4ева и аз я послушах! Flutter
Неисках да рискувам!Лохиите ми спряха на 20 ден....неможех да го направя тогава! Naughty
А и не ми беше до секс на 20 ден....все още си ме наболяваше! Rolling Eyes
    А и го нямаше онова усещане за което вси4ки говореха,4е след секцио...е трудно,4е си като девствена,4е боли...При мен вси4ко беше на ,,шест,,! Mr. Green

Виж целия пост
# 13
Секс след спирането на лохиите, колан от 5тия ден Peace
Виж целия пост
# 14
Сложих колана веднага след като се пребрах от болницата, т.е. на 6-тия ден. А секс -след 40-50 дни. Зависи си от теб. Но минимума е 25 дни. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия