Чанта за количка - Aria

  • 3 153
  • 13
Някак си не ми се дават близо 100 лв за оригиналната чанта на ариата... Shocked Да имате някакви други идеи и предложения? Къде се продават само чанти за колички?
Виж целия пост
# 1
Записвам се да следя темата. Скоро и аз си купих Ариа, но чанта не. Мисля, че 100 лева са много #Crazy
Виж целия пост
# 2
Записвам се да следя темата. Скоро и аз си купих Ариа, но чанта не. Мисля, че 100 лева са много #Crazy

Ако трябва да сме точни 89 лв. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Преди време бях пуснала тема за намаление на колекция 2006 при вносителите в Пловдив и тогава ги бяха намалили на 50 лв. Ако не държите на цветовете може да потърсите там.  bouquet
Виж целия пост
# 4
Мерси veri !  А къде в Пловдив е това намаление? И дали още е валидно? Кои са цветовете от колекция 2006?
Виж целия пост
# 5
В Пловдив при вносителите , но можеш да ги питаш дали имат още нещо останало. Ето им сайта и координатите http://www.vitodesimone.com/, а от сайта на Пег Перего може да разгледаш колекция 2006, понеже в техния сайт няма стари модели http://www.pegperego.com/page.php?sid=d5c5a142e8f96d83d02578de03 … mp;pg=02&cl=C
Дано съм ти била полезна  Hug
Виж целия пост
# 6
Мнооого ти благодаря! Беше полезна  Hug
Обадих им се, но на мен ми трябва зелена чанта, а тя се водела нов цвят (защото още го има и като нова количка). Иначе са намалили дори на 39лв цената и имат 3 цвята.
Виж целия пост
# 7
Иначе са намалили дори на 39лв цената и имат 3 цвята.
А случайно да споделиха какви са останалите цветове?
Виж целия пост
# 8
Радвам се, че съм ти дала все пак някаква информация, а за чантите не знаех , че са ги намалили още - супееееер  Laughing.  Най-накрая може да си помисля да си взема една допълнителна като излизаме без количката да слагам някои дребни неща на малкия и да си я нося на рамото.
Виж целия пост
# 9
Честно казано не запомних цветовете, защото не ми говореха нищо. Все пак си мисля, че спомена newport и ambra... Не съм сигурна обаче... Но момичето беше много мило  услужливо, така че ако някой се интересува, просто да звънне Wink
Пак благодаря на veri  Hug 
Виж целия пост
# 10
И аз мерси!   bouquet

П.С. Тези отговарят на оранжева и тъмно синя (от сайта на veri).
Виж целия пост
# 11
Мацката наистина е много любезна. обадих се в петък в 5ч. поръчах си оранжавата чанта с наложен платеж. пристигна в събота в 11ч. бях на седмото небе като пристигна. пасна ми перфектно на оранж.количка. много съм доволна. За справка - доставката Пловдив-София излезе 8лв.
Виж целия пост
# 12
За справка - доставката Пловдив-София излезе 8лв.
Какви 8 лв? На мен ми я пратиха безплатно? Нито за транспорт, нито за наложен платеж ми взеха пари....Хмммм - може би това е за тези в промоция  newsm78. А новите и скъпи цветове са с безплатен транспорт.
Виж целия пост
# 13
Момичета  Simple Smile, и аз искам да ви благодаря, особено на veri за информацията. Вчера си поръчах чанта от намалените и днес сутринта преди разходката пристигна. Та много съм доволна, направо се родих, защото е удобна и практична Peace.  За инфо от цветовете са останали светло синьо, тъмно синьо и оранжево.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия