Помощ за избор на подарък на 12 годишно момче.

  • 2 973
  • 2
Рожденният ден на по-малкият ми брат наближава (19 май) а аз все още не знам какво да му купя.Тук има много родители  , които са по-запознати от мен на тема какво харесват децата , за това реших да се допитам до вас.Не питайте за нашите те казаха "Избери му ти , нали си му батко , ние какво ще му подарик си е наша работа".. И така аз все още не съм измислил , а рожденият ден на малкия чука на вратата.Надявам се на оригинални идеи от ваша страна Simple Smile Бюджетът ми е 15-25 лева.
Той (брат ми) се интересува от хандбал, баскетбол, компютърни игри (Counter-strike и Diablo II) .Обмислях вариянта за баскетболна или хандбална топка , но стигнах до извода ,че за тези пари хубава баскетболна не може да се намери а с ханбална няма какво да прави...Помагайте , моля.  newsm78
Не съм сигурен ,че темата ми е за този раздел , ако не е ще помоля някой съвестен модератор да я премести в правилния Wink
Виж целия пост
# 1
Някаква компютърна джаджа? Уебкамерка? Всъщност не съм сигурна дали има за толкова пари  Rolling Eyes
Другото, което ми идва наум, е голям пъзел. Или от големите игри тип Скрабъл. Те са в тая ценова рамка като че ли. Но пък на спортист едва ли ще са му интересни newsm78
Виж целия пост
# 2
Хвърчило.
Ще се забавлявате на открито (малко да го откъснеш от компа  Laughing) и емоциите са незабравими!
Ето от тук можеш да се ориентираш:
http://zadeteto.com/produkt/251?osCsid=dab492d8f602e37cc37450d528fb1bda
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия