Oт кой месец бебетата започват да създават думички

  • 376
  • 7
Момичета от кой месец бебетата започват да създават думички като ба-ба, дя-дя и тъи подобни.Моята дъщеря ще направи на 18.05, 5 месеца от кога мога да очаквам да създава неволно думички.Много ще се радвам ако ми отговорите Heart Eyes

Виж целия пост
# 1
Вчера имаше подобна тема!Дъщеря ми каза към седмия месец май "та-та" Peace
Виж целия пост
# 2
На 5-6 месеца.
Виж целия пост
# 3
В последната такава тема/все още на 2 или 3 страница/, едно бебе казало тата или баба на 2-3 месеца. Това не са думи, разбира се.
Виж целия пост
# 4
Моята бебка е на 6 месеца и казва да-да ; та-та и други такива , но тя не ги свързва с конкретни хора или предмети . От 3-4 седмици си говори така почти през цялото време  Laughing . Но според мен това не са думи или поне не са осъзнати . Иначе за всяко дете е индивидуално кога ще проговори.
Виж целия пост
# 5
А кога казват съзнателно "мама"? Ей това ме интересува мене. Иначе несъзнателно чух вече Simple Smile
Виж целия пост
# 6
А кога казват съзнателно "мама"? Ей това ме интересува мене. Иначе несъзнателно чух вече Simple Smile

моят син още не го е казал  Mr. Green казва "мама", но при него означава повече глад и храна Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Съзнателно каза мама и тати чак на 10 месеца. Съзнателно! Иначе бърбори много преди това, като несъзнателните думички бяха предимно баба и кака  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия