Идеи за климатик

  • 1 565
  • 12
В процес на търсене на климатик сме.... Дайте идея за марка (или по-точно похвалете вашите Simple Smile )...
Мислим да го ползваме само за охлаждане...
Виж целия пост
# 1
Ще следя темата. И ние ще купуваме трети- за детската. Бяхме се спряли пак на "Панасоник"-инвертор, но тук може да има нови идеи и препоръки.
Виж целия пост
# 2
Мислим да го ползваме само за охлаждане...

Мидеа, щом е само за охлаждане.

Бяхме се спряли пак на "Панасоник"-инвертор, но тук може да има нови идеи и препоръки.

Инверторна серия Е, надявам се. Ако е така, супер добър ви е изборът. Хитачи и Фуджи(тсу) също стават. Митсубиши тоже  Peace
Виж целия пост
# 3
Нашият е "Панасоник"-инвертор и сме много доволни! Външното тяло е безшумно, а това не е за подценяване, повярвайте ми!
Едни познати имат Медея, външното тяло бръмчи като трактор, чудя се как спят изобщо. Shocked
Виж целия пост
# 4
Ние имаме 2 Панасоник-а. Много сме доволни!
Но според мен щом ви трябва само за охлаждане, няма смисъл да давате толкова пари!
Виж целия пост
# 5
имаме 3 панасоника и един самсунг, само единия панасоник е инвертор...май съм най-доволна от самсунга.
китайски панасоник- това е по-евтиния вариант.
Виж целия пост
# 6
И ние като ходихме да оглеждаме, набелязахме освен "Панасоник"-а, един "Самсу"-рник, но ни разубеди един познат?!
A ето и Шани смята, че "Панасоник"-а е по-добрият избор, а аз определено я смятам за капацитет в тая област и вярвам на преценката й.
Виж целия пост
# 7
В къщи сме с Осака.
Доволни сме ...
Виж целия пост
# 8
 Вижте също и " МОБИЛНИ КЛИМАТИЦИ". Особено ,ако живеете под наем, или пък не можете или не искате да си дупчите фасадата. 
Виж целия пост
# 9
Вижте също и " МОБИЛНИ КЛИМАТИЦИ". Особено ,ако живеете под наем, или пък не можете или не искате да си дупчите фасадата. 
за тия мобилните климатици съм чувала единствено негативни изказвания... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
аз съм чувала, че евтините излизат (доста) скъпи, така че Осака или Панасоник или нещо такова май е най-добрият вариант  Peace
Виж целия пост
# 11
Имаме YORK.Само положителни неща мога да кажа,за него.Никаква рекламация,а е с нас от 10г.
Виж целия пост
# 12
Carrier, инверторен. Peace  Безшумен е.  Peace
Но и Panasonic-а не е за изпускане. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия