Detska mlechna kuhnq-ot koga?

  • 636
  • 4
Sinut na 12.05. shte napravi 6 mes. i e zahranen s vsichki vidove piureta.Do nas ima detska kuhnq i zapisvat bebeta ot 6 meseca do 3 god.Ne znam dali ne mu e oshte rano makar che toi mnogo obicha mesni i zelenchukovi piureta.Imame malko problem s plodovete poneje ne obicha mnogo sladkoto.Vie kakvo shte kajete.Koga zapisahte decata si?
Виж целия пост
# 1
Хубаво е да пишете на кирилица..Не мисля,че му е рано ..ПО скоро се запишете и пробвайте по малко с което му допадне..1вото 2ро или 3 то.. Thinking
Аз дъщеря ми май я бях записала някаде на такава възраст към 7 мия месец... newsm78
Виж целия пост
# 2
Щом вече е захранено детето не виждам проблем да го запишеш!Лично аз,записах дъщеря ми на 10 месеца,но втора група!
Виж целия пост
# 3
Аз записах дъщеря ми на 9 месеца,но ние имахме проблем със захранването и затова изчаках.Не виждам причина да не запишеш бебето си,след като яде всичко.Аз съм много доволна от кухнята-менюто е разнообразно и излиза доста евтино в сравнение с готовите пюрета(ако купуваш).
Виж целия пост
# 4
Аз записах синът си на 6 м.Мисля,че и на вас не ви е рано,щом е захранен и яде всичко няма проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия