Две матки и амниоцинтеза???

  • 743
  • 4
Две матки и амниоцинтеза..Помогнете? ?? Моля мамите с моя проблем да споделят нещо по вапроса,ако има такива, и да ми кажат при рисков резултат от БХС(109) при очакван вазрастов риск (209),КАКВО ДА ПРАВЯ????КАКВО ДА ПРАВЯ????Само с 3Д ЕХОГРАФ МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ОТХВЬРЛИ сьмнения за Даун?
Виж целия пост
# 1
Само с фетална морфология не може да се установи със сигурност има ли или не синдром на Даун. По-сигурния вариант е амнеоцентезата. Какво те притеснява в нея? Извинявай, обаче не съм наясно с казуса "две матки", какво точно ще рече това. И доктора какво казва по въпроса, защото мисля, че отговор на въпроса какво да правиш и всички рискове, плюсове и минуси може да ти обясни само той. Решете въпроса с наблюдаващия те гинеколог.
Виж целия пост
# 2
По-добре си направи амниоцентеза и иди на няколко доктора - да събереш повечко мнения.

veronic0 , изчисти си  съобщенията - писах ти на ЛС, по въпроса който ми бе задала, но ти е пълна кутията.
Виж целия пост
# 3
Не мога да ти помогна с инфо, но се успокой, защото от постинга ти се вижда, че си в паника!
Стискам палци тревогата да е лъжлива  Peace
Виж целия пост
# 4
Помогнете? Моля мамите с моя проблем да споделят нещо по вапроса,ако има такива и да ми кажат при рисков резултат от БХС(109) при очакван вазрастов риск (209),КАКВО ДА ПРАВЯ????Само с 3Д ЕХОГРАФ МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ОТХВЬРЛИ сьмнения за Даун?Катрин Гьльбова

Съмнението за Даун се доказва или се отхвърля само с амниоцентеза и само резултатът от нея може да послужи като основание да се прекъсне бременността на майките , които не желаят да отглеждат болно дете.
Феталната морфология на 3Д може да потвърди резултата от амниоцентезата, но не може първа да даде сигнал за проблем, защото зависи много кой стои пред това 3Д. В България специалистите, които могат да провеждат това високоспециализирано изследване са около 10.
Аз имах 1:465 на БХС , но направих и амниоцентеза. Вече получих добра вест от изследването. newsm53
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия