Вашите спални!

  • 10 848
  • 28
Ще сменяме обзавеждането в спалнята ни след един месец. Не мога да взема никакво решение относно цветове и разположение...

Видях темите за кухните и холовете, потърсих и за спални, но не намерих, ако е имало такава, извинете ми и ми пратете линк!

Чакам вашите снимки, линкове към сайтове и всякакви идеи!  Hug
Виж целия пост
# 1
Това е нашата нова спалня мисля, че не съм показвала крайния вариянт  във форума. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=91206&photo=20
  Успех с обзавеждането   bouquet
Виж целия пост
# 2
Записвам се да следя темата, че и аз съм в процес на търсене. Ще съм благодарна и на линкове към сайтове за спални.
Виж целия пост
# 3
Записвам се.
Виж целия пост
# 4


Ето това ми е стаята за спалня. Предстои ми обзавеждане и мисля да е нещо такова за спалня :

или
с такива пердета:   
Виж целия пост
# 5
Няколко идейки от мен






Виж целия пост
# 6

Виж целия пост
# 7
Хайде покажете си спалните!
Виж целия пост
# 8
Ето и моята нова спалня:

Виж целия пост
# 9
MadGirl ,аз съм за втората-червената и аз съм си я копирала като идея.Дано успея да я осъществя.
Виж целия пост
# 10
Моля за снимчици! На мен ми предстой цялостно обзавеждане на апартамента и не знам от каде да започна.  Thinking
Виж целия пост
# 11
Няколко идейки от мен

Идеите за кръгло легло страшно много ми допадат!!!
Има ли български фирми, които предлагат такива, че аз не съм виждала?
Много хубави снимчици пускате!  Heart Eyes


Благодаря!    bouquet
Виж целия пост
# 12
didi77 може ли да ми кажеш от къде ти е детската лампа, която се вижда на снимката? Praynig
Виж целия пост
# 13
Паралел 22  - С евлиево правят кръгли мебели - имат спалня и също полукръгъл диван, който може да става на кръгла спалня. И другите им неща да хубави!
Виж целия пост
# 14
Паралел 22  - С евлиево правят кръгли мебели - имат спалня и също полукръгъл диван, който може да става на кръгла спалня. И другите им неща да хубави!
Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия