Кантар за теглене на бебета - спешно -

  • 1 114
  • 4
Бебето ми е на 9 месеца и вече е на обща храна и въпреки това си го кърмя по 5-6 пъти между храненията.Притеснявам се обаче,че млякото от вечерното къмене не му достига.Посъветвайте ме какво да правя.Дали вечер преди кърменето да не му давам твърда храна,напр. супа.Към края на 5-тия месец започнах да го кърмя само сутрин и вечер,но лека-полека започна да ми намалява и затова реших да увелича кърменията и съответно притока на кърма.Има дни, в които не го кърмя следобед и за вечерта ми се събира много кърма,за което съм доволна.Имам познати майки,които си кърмят бебетата само сутрин и вечер месеци наред,но мен си ме е страх да не ми спре кърмата.И въпреки всичко искам да си го претеглям след всяко кърмене.Мили МаМи знаете ли от къде мога да си взема такъв кантар. Благодаря предварително! newsm12
Виж целия пост
# 1
На 9 месеца искаш да правиш пробно кърмене  newsm78
Виж целия пост
# 2
Дори и да го теглиш, как ще разбереш дали му е достатъчно? Това не е онова малко бебче, което яде само мляко и може орентировъчно да сметнеш милилитрите. Защо мислиш, че не му е достатъчно вечерното мляко? Можеш да кърмиш и през нощта, ако през деня си на работа. Каква е причинта да ограничиш кърменията на две дневно?
Виж целия пост
# 3
не мисля, че на тази възраст имате нужда от мерене  Peace
а само да те питам ти по какво разбираш, че имаш или нямаш кърма?
аз никога не знам колко имам и колко е изсукал Алекс. Не съм го и мерила  Peace
Това че не го кърмиш през деня не значи че ще имаш повече кърма вечерта.
Кърмата, която малкия не е изсукал се абсорбира обратно в организма
Виж целия пост
# 4
има много чувствителни електронни кантари за възрастни-отчитат и грамове,аз се меря първо аз само и после с детето
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия