Дни, в които ти идва да зарежеш всичко!

  • 2 518
  • 42
Имате ли такива дни?
Днес направо ми се реве от яд. Прецакаха ме по математика. Чувствам се, сякаш трудът ми е отишъл напразно, за тоз' дет духа. Сякаш аз съм виновна, че младата му любовница не му пуска.   
  Получих отсъствие в последните 10 мин. в часа по психология, защото говорех, но не съм прекалявала, просто си разменихме 2 думи с един съученик и понеже всички бяха приказливи, тя реши да си го изкара на мен. Като нищо ще ме изгонят до края на годината с толкова отсъствия.  #Crazy  Поисках да уча испански, оказа се, че в шибания град няма нито една учителка по испански. Сега не ми остава голям избор.
А като си помисля, че дойдох с такова голямо настроение на училище...

Сега се чувствам като парцал. Има ли смисъл да уча, след като някой ще се изгаври с труда ми. Направо не знам как да подхвана учебниците сега, треса се от гняв.



Може и да съм представила ситуацията субективно, не споря. Но се чувствам напълно смачкана и не знам как да стана.


А вие имали ли сте такива дни?
Разкажете, че да се порадвам на чуждото нещастие..
Спрайт  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
От тук изброените проблеми не виждам нито един, който да не може да бъде забравен след един дълбок, пълноценен сън!  Peace
 Wink Laughing
Виж целия пост
# 2
...или след една цигара.

Много гняв блика днес из този клюкарник-отдушник.
Виж целия пост
# 3
Да ти имам проблемите му се казва на това.
Отсъствията са си твои. Не работиш ли ученичка?
Виж целия пост
# 4
Всеки има такива дни. Пусни си някой любим филм и се опитай да не мислиш за училището поне малко. Щом питаш за чуждото нещастие, ще си кажа:
Студентка съм, имах наскоро контролно за освобождаване. Не бях учила почти, защото исках просто да си отида на изпита, а не да се освобождавам. Успях да напиша 3-4 реда само. И изненада- на лекцията след контролното преподавателя каза, че ако нямаш поне 3, отиваш направо на поправка. Ами умрях си от яд, преди това не го е казвал, ама няма какво да направя.
А сега трябва да пиша реферат по социология, а нещо хич не върви. Срока ми е до четвъртък. Ако не го предам го закъсвам и по този предмет.
Няма да ти чета морал и да ти казвам, че сама си си виновна. Училището ми е пресен спомен и знам колко ми е било неприятно в такива ситуации.
Виж целия пост
# 5
Всеки има такива дни ,но днес май  не е ден  за много хора . Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Миракле гърло, а до сега защо имаш много отсъствия?
Виж целия пост
# 7
Истината е, че нито едно от тях не е от бягане. Всичките са от закъснения. Първия срок се успивах. Не, че не бягам, но тях си ги извинявам.
Виж целия пост
# 8
На твоите проблеми, драга моя се вика сладък и безгрижен ученически живот!!! Ще дойде време , когато ще се смееш над това !!! Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 9
Споко, май, юни и свършваш. Crazy

На твоите проблеми, драга моя се вика сладък и безгрижен ученически живот!!! Ще дойде време , когато ще се смееш над това !!! Laughing Laughing Laughing

Определено! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Miracle_girl, ще те успокоя ли като ти кажа, че това твойте са бели кахъри  Peace
Много пъти съм се чувствала като теб: в училище, в университета...на работа... Но всичко вече е минало! Моят съвет е: резвесели се с нещо, послушай си хубава музика, почети хубава книга, пусни свежа тема в Клюкарника  Wink и просто разсей лошото настроение. Утре сутрин ще си друг човек Peace
Виж целия пост
# 11
 Joy
Сладурка Mr. Green
Ако те успокоява - на мен първия семестър ми отказаха да ми пишат оценка, щот не бях стъпила на упражнения Mr. Green
Ей, на жива съм Grinning
Иначе и на мен ми е такъв ден и реших, че наистина ще зарежа нещото, което ми вкарва нерви напоследък. Поне за една седмица...
Трябва да се разведря малко, защото почвам да се изнервям от дреболии Confused
Виж целия пост
# 12
...или след една цигара.

Много гняв блика днес из този клюкарник-отдушник.

то пък да е само днес... а и някои потребителки са редовни...
Виж целия пост
# 13
http://vbox7.com/play:9f29421a
Виж целия пост
# 14
   Уф, проблемът е, че аз съм много крив и инат човек. И мисълта, че съм безсилна пред даскалЯ, който също е крив ме побърква. Напълно ясно осъзнавам, че това са бели кахъри, защото си имам и други, доста по-тъмни. Много ми се струпа.
А мисълта, че трябва да се разправям с такива до края на юни съвсем ме побърква. Да не говорим, че до края на юни ще имам и класни. А аз мислех на живот да го ударя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия