имен ден на Десислава?

  • 2 223
  • 19
скоро имаше такава тема, но не успях да я открия..
Виж целия пост
# 1
Имам пълен именник и Десислава е на 17 юни
Виж целия пост
# 2
Имам пълен именник и Десислава е на 17 юни

В този именник споменава ли се кога има имен ден Денис?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Да питам и аз само за момичета ли се отнася им. ден,имам син Десислав
Виж целия пост
# 4
Da,на 17 юни е именният ден,но защо-не зная.Няма някоя мъченица/светица/с такова име.Няма обяснение дадено.
Виж целия пост
# 5
Да питам и аз само за момичета ли се отнася им. ден,имам син Десислав

Логично е и Десислав да има имен ден;)
Виж целия пост
# 6
Супер,имам имен ден! Ще предупредя мъжлето Gift   bouquet  bouquet  bouquet.
Виж целия пост
# 7
Гледах църковния календар- няма Десислава на 17 юни!
 17 юни - 3 Неделя след Петдесетница. Св. мчци Мануил, Савел и Исмаил (Отдание на Петдесетница)
Питала съм и свещенник, защото и аз съм Десислава-нямаме имен ден.Може да празнуваме евентуално на деня на името, на който сме кръстени.Примерно аз съм кръстена на баба ми Донка и мога да празнувам на Антонов ден.Което на мен много не ми допада.Мисля, че имаше ден през годината, когато празнуват всички имена, които си нямат имен де.Ама не помня кой. Blush
Виж целия пост
# 8
Имам пълен именник и Десислава е на 17 юни

В този именник споменава ли се кога има имен ден Денис?  Rolling Eyes

Денис го няма в списъка. Ще направя всичко възможно утре да ви кача пълния именник за да го видите
Виж целия пост
# 9
По принцип, няма имен ден Десислава. Сестра ми е Десислава.  Peace В повечето календари я вписват, в деня на Българските Вси Сетии. Този празник е със звездичка, защото е всяка втора неделя след Петдесетница. Миналата година беше на 25 юни, а тази май е на 17  Peace
Виж целия пост
# 10
По принцип, няма имен ден Десислава. Сестра ми е Десислава.  Peace В повечето календари я вписват, в деня на Българските Вси Сетии. Този празник е със звездичка, защото е всяка втора неделя след Петдесетница. Миналата година беше на 25 юни, а тази май е на 17  Peace

Точно така! Peace На Вси Светии - тогава празнуват всички, които нямат имен ден!
Виж целия пост
# 11
Някъде в началото на декември може би 5ти newsm78 имаше някакъв празник на Славите та в този кюп
Виж целия пост
# 12
В родния град на мъжа ми празнуват на празник Православна Неделя,дата всяка година различна,в събота Тодоров ден,а в неделя празнуват освен Десислави, Славчовци,Славейки и всички,които имат слав или слава в името си.
Виж целия пост
# 13
на 5 декември е Свети Сава,та може би тогава са вашите именни дни
Виж целия пост
# 14
на 5 декември е Свети Сава,та може би тогава са вашите именни дни
Този ден е само за САВА и САВИНА.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия