проблем с цикъла

  • 892
  • 6
Здравейте,
Цикъла ми трябваше да бъде на 28.04, но до 02.05 все още не беше дошъл. Т.к. винаги ми закъснява с около 10 дни не се притесних особено. Имах проблем със синузита и на 02.05 започнах лечение с антибиотик - Азатрил и Нурофен Стоп Koлд. Предварително си направих тест за бременност, просто за сигурност - отрицателен. Още на следващия ден започна да ми провървява. Изглеждаше като нормален цикъл, но много слабо и ми тече само три дни. Днес вече беше само кафяво и аз реших, че е заради лекарствата. Но за моя изненада сега отново ми провърви и то не кафяво, а по - особенна светла кръв.
Моля ви, посъветвайте ме, от какво може да е и дали е опасно? Възможно ли е да е от Нурофена? Или просто не съм се "изчистила" след краткия цикъл?
Благодаря ви предварително и извинявайте за объркания пост!











Виж целия пост
# 1
Здравей,
Щом менструацията ти „обикновенно” закъснява с 10 дена, то месечният ти цикъл не е 28, а е 38 дена. Погледни си календарчето и определи, каква е продължителността на циклите ти за последната 1 година, за да знаеш кога горе - долу да чакаш менструацията и да се „озърташ” Simple Smile за овулацията.
Не знам какви са тези кървенита при теб, лекар най-добре ще те ориентира, причината може да е хормонална или пък някоя киста, или пък както казваш ти от лекарствата.
Ще стискам палци, всичко да е наред. Иди на преглед!
Виж целия пост
# 2
Забравих да пиша, но още на 10 май ходих на преглед и всичко е наред. Няма кисти и други проблеми и по всичко си личало, че яйчниците се подготвят да отделят нови фоликули, или нещо подобно ми каза лекарката.
Странно е, че ми се гади много често и ме боли ниско долу, като при цикъл  Shocked! Но може да е настинка!
Виж целия пост
# 3
 smile3501Браво за резултата.
УСПЕХ ПО НАТАТЪК newsm10
Виж целия пост
# 4
Dari75,
направи си още един тест. При положение, че ти се гади, че те наболва ниско както при цикъл, а и последния ти цикъл не е бил както трябва , незнам, но ми прилича на евентуална бременност.  Simple Smile
Успех миличка Hug и пиши какво сава.
Виж целия пост
# 5
Не съм бременна Cry. По скоро се оказа, че имам колит и гастрит. Дано да е само това Praynig.
А иначе си имах овулация - теста го показа и ще видим какво се е случило Praynig

  love001  love001  love001 
Виж целия пост
# 6
Dari75,
направи си още един тест. При положение, че ти се гади, че те наболва ниско както при цикъл, а и последния ти цикъл не е бил както трябва , незнам, но ми прилича на евентуална бременност.  Simple Smile
Успех миличка Hug и пиши какво сава.
   
    doh doh doh
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия