Тампони (превръзки). Купувате ли на жените си?

  • 7 271
  • 100

Анкета

Жена ми иска да и купувам тампони. Аз:

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 17 май 2007, 23:43

Малко по-подробничко, моля...ако не съм нахална.
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181457.0
Виж целия пост
# 2

Друго ми беше питането. За друга цел е поне. Твойта тема не ми помага грам.
Иначе- тенкс  Grinning
Виж целия пост
# 3
Божкей мацко!

втория отговор от моя муж.
Виж целия пост
# 4
Винаги той ми ги купува, но тъй като го прави от Била или Метро, няма контакт с продавачките... Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Ще купува я ,как няма да купи то е ясно че не са за него  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Kупувам без скрупули (хич не ми пука от аптекарките),когато се наложи.
Сравнително рядко ми се е налагало.
А на аптекарките пък ако знаете колко им пука.
По друг начин стои въпроса с хората от опашката, обаче.
Виж целия пост
# 7
Аз съм купувал на гаджета и дори на познати. Какво толкова? Да не би да купувам гранати  Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
като купувам такива неща , казвам на продавачката: "не е това което си мислите..."
Виж целия пост
# 9
Купува. Не мърмори...значи е първата опция  Laughing
Виж целия пост
# 10
Купува ми, естествено,
то е ясно, че не са за него...  Grinning
Виж целия пост
# 11
ми че купувал е то е ясно  Laughing ... не се и притеснява,знае що е  "с крилца" ,"нощни" и т.н.  Joy
Виж целия пост
# 12
Много се радвам,че почти никой мъж от отговорите дотук няма скрупули по въпроса.

Моя мъж ми е купувал точно два пъти,но ако го помоля и сега,няма да ми откаже,нито ще се притесни в магазина/аптеката.

Виж целия пост
# 13
Купувам без скрупули разбира се. Проблемът е, че рядко купувам превръзките от които жена ми има нужда... Нищо не разбирам ... Обикновенно карам аптекарката да ми избере някакви ...
Виж целия пост
# 14
2-ра опция Mr. Green Всеки път подробно обяснявам точно какво искам, защото забравя. Laughing Последният път, когато му поръчах дамски принадлежности, не знаех да се смея или да се ядосвам. Купил нашия превръзките и поискал и тампони. Да, ама аптекарката му казала (познаваме се), че този размер за мен ще е голям Crazy и му дала по-малък.  Joy Много ми е интересно как точно е преценила последното  Rolling Eyes, ама нейсе... Mr. Green
Та така, купува, къде ще ходи. Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия